Какво очаквате от най-старото столично дерби?

24 януари 2020 13:49 Велизар Антов

ЦСКА: Треньорът на вратарите се хвали, че работи с двама от най-добрите в България (ВИДЕО)

Lap.bg

Вратарският пост във футбола често е неблагодарен, недооценен и нетраен. Една грешка и отборът губи, а виновникът е само един - стражът.

Понякога обаче вратарят е герой и името му остава завинаги номер едно, не само като цифра на гърба, а и в сърцата на феновете.

Сега ще Ви запознаем отблизо с част от работата на тази изключително важна, невралгична и фундаментална позиция в тима, защото на всички е ясно, че добрият вратар е половин отбор, пише официалният сайт на ЦСКА и допълва:

Треньорът Ивайло Петров се похвали пред камерата ни, че има привилегията да работи с двама от най-добрите вратари в България.

Неслучайно отборът не е допускал гол в официален мач вече над 800 игрови минути, защото в ЦСКА винаги са пазили, пазят и ще продължават да пазят армейската врата, най-добрите в този занаят.

На какво се дължи това може да видите във видеото, посветено на „червените“ вратари: