ИЗВЪНРЕДНО: Фенове на Барса и Валенсия се биха преди мача на "Местая" (ВИДЕО)

ИЗВЪНРЕДНО: Фенове на Барса и Валенсия се биха преди мача на "Местая" (ВИДЕО)

Столове, маси и десетки други предмети летят от двете страни точно до емблематичния стадион на „прилепите”

Привържениците на Валенсия и Барселона си спретнаха грандиозно меле в близост до „Местая” два часа преди срещата между двата отбора (2:0). Столове, маси и десетки други предмети летяха от двете страни точно до емблематичния стадион на „прилепите”.

Местната полиция смята, че двубоят се е разиграл между Бойчос, фракция на Барселона и ултрас-групата на Валенсия – Йомус.

Кадри, заснети от местни жители, които се крият в кафенетата и своите апартаменти, показаха огромния брой замесени хора. Пластмасови бариери, стълбове, конуси и дори плочи от крайпътните ресторанти се виждат, че се използват като оръжие преди полицията да се намеси.


След като не посещава много двубои в ранните години на 21-и век, Йомус вече все по-често е по стадионите, за да вика за Валенсия. Бойчос пък се събира зад една от вратите на „Камп Ноу”, като бившият президент на отбора – Жоан Лапорта, изхвърли ултрасите от стадиона през 2003-а година.

 

Изненада: Челси взима бившия капитан на Ливърпул

Челси работи по привличането на полузащитника Джордан Хендерсън от Брентфорд, твърдят медиите на Острова

Влахович е най-скъп сред свободните агенти

До края на летния трансферен прозорец в големите европейски първенства остава малко повече от месец, а на пазара все още има редица сериозни имена без договори

Борусия Дортмунд изпревари Милан за гръцки талант

От Борусия (Дортмунд) са постигнали споразумение с Генк за привличането на атакуващия халф Константинос Карецас, съобщават редица източници

Малдини и Леонардо хвърлиха оставки 17 дни след назначаването си

Новият курс в Италианската футболна федерация (FIGC) приключи, преди дори да е започнал реално

Университатя предупреди феновете на Левски: Билетите ви ще бъдат анулирани

Университатя Крайова излезе с официално съобщение към привържениците на Левски преди реванша между двата отбора от втория квалификационен кръг на Шампионската лига

Тиаго Мота е фаворит за селекционер на Италия

Преговорите с 43-годишния специалист вече са в ход