107-ите тото милионери ще отидат на семейна екскурзия

107-ите тото милионери ще отидат на семейна екскурзия

Семейство Дончеви удариха шестица още в началото на 2020 година

Оказа се, че зад печелившия фиш от 8-ия за годината тираж стоят не един, а двама победители – семейство Дончеви. Те удариха 6-та от тотото още в началото на 2020 г. и грабнаха над 2,2 млн. лв. Припомняме, че в два поредни тиража бяха спечелени джакпотите от играта „Тото 2 – 6/49“ на обща стойност над 8,7 млн. лв.

Пепа и Дончо Дончеви са от гр. Великов Търново. Той работи като лесничей, а тя – в община Велико Търново. Семейството им е четиричленно. Имат две прекрасни момичета – на 14 и на 18 години.

Историята около печалбата на тото милионерите е изключително интересна.

Дончеви са пуснали фиш за 5 тиража, а после го „захвърлили“ вкъщи. След тегленето на печелившите числа, в неделя – 26 януари, пропуснали да проверят, дали печелят. На следващия ден Пепа чула, че новият милионер от Велико Търново, а фишът е пуснат в близкия до дома им тото пункт. Това я накарало да се замисли и да потърси вече изтеглената печеливша комбинация. Приготвила я, но решила да дочака връщането на съпруга си. Казала си, че късметът ще ѝ се усмихне само, ако заедно с Дончо довършат започнатата екипна работа. Когато той се прибрал вкъщи, тя веднага го посрещнала с фиша. И започнали отборната проверка – тя чете изтеглените, той сверява попълнените числа. Първоначално Дончо се усъмнил, че съпругата му е подготвила първоаприлска шега. Проверили числата още веднъж и .. останали безмълвни. Разбрали, че всъщност именно те са спечелили 2 200 163 лв. от играта „Тото 2 – 6/49“ и са се наредили на 107-то място в класацията на тото милионери на България.

„Чувстваме се чудесно и много се радваме. Печалбата определено е голяма, но по никакъв начин няма да ни промени“, сподели семейството за милиони. 

Дончеви все още не са решили какво ще направят със спечелените над 2 млн. лв., но едно е сигурно – ще отидат на семейна екскурзия, заедно с двете си дъщери. А честта да изберат дестинацията се пада на младите попълнения в семейството. Като основен приоритет при разпределянето на милионите, Дончеви са поставили образованието на своите момичета.

Семейство за милиони пожелават на всички участници в игрите на СПОРТ ТОТО много здраве и по много от техния късмет.

Седмица по-рано джакпотът от играта „Тото 2 – 6/49“ беше спечелен. Късметлията от гр. Разград все още не е разкрил самоличността си. Законовият срок за заявяване на печалба е до 45 дни. Очаква се скоро той също да се разкрие.

Осъдиха защитник на ПСЖ

Младият талант на Пари Сен Жермен Йорам Заг, който играеше под наем в датския ФК Копенхаген, бе осъден на 20 дни ефективен затвор и отнемане на шофьорската книжка за превишаване на скоростта, съобщава сайтът Copenhagen Sundays.

Базел отмени концерт на рапър заради антисемизъм

Швейцарският елитен клуб ФК Базел заяви днес, че отменя концерта на американския рапър Кание Уест, като по този начин се превърна в поредния европейски град, който спира или отлага изпълненията на американския музикант на фона на скандала заради миналите му антисемитски коментари.

Лудогорец поздрави Домусчиев за рождения му ден

„С Вашето лидерство години наред клубът следва високи стандарти и постига успехи“, пишат от Разград

8888.bg и „Феникс на доброто“ с подкрепа за 340 възрастни хора в нужда в навечерието на Великден

Възрастни хора в нужда бяха зарадвани преди Великден

Промоутърска компания съди Меси и Аржентина

Причината откриваме в последните два мача на “гаучосите”

Възпят от „Куин“ герой с жест към Даниел Боримиров (СНИМКИ)

Холивудската звезда Сам Джоунс оказа голяма чест на изпълнителния директор на Левски Даниел Боримиров