ЦСКА пусна в продажба активите на фалиралото дружество

ЦСКА пусна в продажба активите на фалиралото дружество

Вижте съобщението на клуба

 От ръководството на ЦСКА пуснаха в продажба придобитите активи от фалиралото дружество.

 
Ето какво пишат от официалния сайт на клуба:
 
"Армейци,
 
Клубът ни вече влезе във владение на придобитите от спечеления търг активи на предишното дружество. Всеки от Вас може да си закупи интересни фенски артикули и сувенири, които ще намерите в онлайн магазина на официалния сайт. Същите, както и ограничени количества спортна екипировка на фирмите "Lotto" и "Legea", които са си партнирали с тима в минали сезони, пък могат да се разгледат, тестват и закупят само на място в офиса на администрацията на стадиона. Цените са символични и атрактивни.
 
Така при добро желание, дори с минимална поръчка и покупка, всеки привърженик ще може да помогне на клуба, тъй като средствата от кампанията ще бъдат ползвани единствено за нуждите на Академията на ЦСКА и нейните таланти. Онлайн поръчките ще се изпълняват съвместно с Еконт в срок до 7 работни дни, съгласно условията на куриерската фирма. За покупки на място, може да посетите офиса на администрацията всеки работен ден от 10-12ч и от 13-16ч, както и в събота преди дербито от 12 до 14 часа."
Спартак Варна и Пирин оцеляха

Двата клуба остават под мониторинг

БФС отложи решението за инцидентите с Вуцов на "Тича"

Лудогорец и Спартак Вн са наказани с по 1500 лев

Лондонският маратон събра рекордна сума за благотворителност

Лондонският маратон тази година затвърди статута си на най-голямото еднодневно събитие за набиране на средства в света, като събра рекордните 87.3 милиона британски лири (1.17 милиарда долара) за благотворителност - с 13.8 милиона повече от предишния най-добър резултат, постигнат през 2024 година.

ЦСКА пусна билетите за Берое

ЦСКА пусна в продажба билетите домакинския двубой срещу Берое от 13-ия кръг на Първа професионална лига. Срещата ще се играе на 26 октомври (неделя) от 17:15 ч. на Националния стадион „Васил Левски“. 

Юношите паднаха от Полша

Юношеският национален отбор на България по футбол (до 15 години) претърпя поражение с 0:2 от полските си връстници в последния мач на Турнира за развиетие на УЕФА, който се проведе на базата на БФС в Бояна.

Пифа: Не съм впечатлен от ЦСКА

Бившият вратар на ЦСКА Ивайло Петров сподели, че не е видял надграждане в играта на "армейците" при победата над Добруджа с 1:0 в Добрич.

Черно море ще се връща към победите срещу Славия

Черно море ще опита да се върне към победите срещу Славия в съботния сблъсък между двата отбора в София.

БФС и УЕФА си сътрудничат за устойчив спорт

Европейската футболна асоциация (УЕФА) и Европейските футболни клубове (ЕФК) стартираха съвместен олан за сътрудничество в областта на устойчивостта за 2025/26 и 2026/27 година, съобщиха от Българския футболен съюз. 

Кардинални промени в състава на Лудогорец за мача с Йънг Бойс

Лудогорец потегля за Швейцария, където утре от 22:00 часа се изправя срещу Йънг Бойс в мач от третия кръг на същинската фаза на Лига Европа.