Юнайтед дава 300 милиона паунда на Оле за трансфери

Юнайтед дава 300 милиона паунда на Оле за трансфери

Санчо, Мадисън и Грийлиш са най-желани от Червените дяволи

 Мениджърът на Манчестър Юнайтед Оле Гунар Солскяер ще получи около 300 милиона паунда за нови играчи през лятото, твърди вестник „Сън“. 

На „Олд Трафорд“ твърдо вярват, че норвежецът ще може да върне Червените дяволи в челото и затова ръководството няма да пести средства за футболисти, въпреки че някои от последните трансфери бяха доста спорни. 

Солскяер вече похарчи над 220 милиона за Хари Магуайър, Аарън Уан-Бисака, Даниел Джеймс, Бруно Фернандеш и Одион Игало, но като цяло те се считат за успешни сделки и играчи за бъдещето. 

Именно към бъдещето ще бъдат насочени и следващите трансфери, като Юнайтед ще се стреми да привлече обещаващи футболисти, които обаче вече са доказали, че имат качества и потенциал. 

Очакванията са тимът със сигурност да влезе в битката за Джейдън Санчо от Борусия Дортмунд, макар че и Челси също го иска. Младият английски национал ще струва поне 100 милиона, тъй като германският клуб няма да го пусне лесно. 

Още двама играчи обаче влизат сериозно в плановете на Юнайтед. Това са Джеймс Мадисън от Лестър и Джак Грийлиш от Астън Вила, за които също няма да се пестят средства, като общата им цена е някъде около 160 милиона паунда. 

Солскяер обаче ще търси и нападател, ако експериментът с Одион Игало не се получи, като Муса Дембеле от Лион е някакъв вариант, след като френският клуб обяви, че ще продаде играчите си, които искат да си тръгнат, а цената на футболиста е някъде около 30-40 милиона.
 

Реал Мадрид ТВ отвърна на удара на Лапорта

Телевизията на Реал Мадрид използва ефирното си време преди мача със Севиля, за да анализира последните събития около нашумелия „Казус Негрейра“

Гасперини: Губим дербита, а не играем зле

Рома записа поредна разочароваща загуба в голям мач, след като отстъпи пред Ювентус в дербито на Серия А

Леванте обяви новия си треньор

Луис Кастро поема испанския клуб

Реал Сосиедад обяви новия си треньор

Американец застана начело на баските

Артета: Победата беше много важна

„Знаехме, че ще бъде наистина труден мач", коментира мениджърът на Арсенал

Слот: Накрая сякаш ние бяхме с девет играчи, а те с 11

“Във футбола се помнят последните минути – и те бяха най-лошите в нашата игра", каза мениджърът на Ливърпул

Алонсо: Феновете имат право да изразяват мнението си

Треньорът на Реал коментира освиркванията по адрес на Винисиус

Лийдс засенчи Кристъл Палас; Груев влезе при победата (ВИДЕО)

“Йоркшърци” триумфираха с 4:1 на своя “Елън Роуд”

Арсенал взе своето срещу Евертън и си върна лидерството (ВИДЕО)

Виктор Гьокереш донесе победата за “артилеристите”