ИЗВЪНРЕДНО: Феновете на Левски платиха вноска към НАП!

ИЗВЪНРЕДНО: Феновете на Левски платиха вноска към НАП!

"Сините" запалянковци са събрали почти 150 хиляди лева само за 48 часа

В рамките на само две денонощия феновете на Левски събраха месечното задължение на своя  клуб към НАП. "Сините" фенове са събрали почти 150 хиляди лева само за 48 часа след старта на дарителската кампания, което е достатъчно за вноската за втория месец от годината - февруари.

Месечното задължение на Левски към НАП е около 143 хил. лева. Още снощи от "Герена" се похвалиха, че са събрали близо 100 хил. лева. В днешния ден феновете на тима са продължили активната си финансова кампания, която цели да спаси клуба от фалит, съобщава Гонг.

Както е известно, финансовият благодетел на Левски Васил Божков, както и мажоритарният собственик Георги Попов, се намират в Обединените арабски емирства, където са задържани от местните власти. Така на практика "сините" остават без финансиране, което наложи активизирането на привържениците.

По-рано днес Тръст "Синя България" обявиха, че вече са продадени над 3000 абонаментни карти, една от които е притежание на Петър Стойчев.

И Сити ликува на "Бернабеу", Алонсо е на дузпата (ВИДЕО)

Мбапе гледа от резервната скамейка загубата в Шампионска лига

Лудогорец организира томбола

За феновете, които ще пътуват с отбора при последното гостуване на Рейнджърс в Глазгоу

Локо (Пловдив) пусна билетите за последния мач за годината

"Смърфовете" приемат Монтана за Купата

Официално: Смениха съдията за Септември - Лудогорец

Съдийската комисия към Българския футболен съюз смени рефера на двубоя за Купата на България между Септември и Лудогорец.

Левски без петима срещу Витоша, Веласкес с обещание

Няма да подценим съперника, призна испанецът

Асен Митков пропуска последния мач на Левски за годината

Халфът е с контузия

Сдружение ПФК Ботев с важни въпроси към кмета на града

Това бездействие поражда сериозни рискове

Монтана без двама за Купата

Тимът на Анатоли Нанков се изправя срещу Локо Пловдив

Левски тренира без Евертон Бала

Нападателят вече е в родината си