Жозе Моуриньо обвини УЕФА за тъгата на Кристиано Роналдо

Жозе Моуриньо обвини УЕФА за тъгата на Кристиано Роналдо

Специалния смята, че Роналдо е трябвало да спечели наградата за най-добър играч на Европа, а не Иниеста

Треньорът на Реал Мадрид вярва, че решението на УЕФА да избере Андрес Иниеста за  „Най-добър играч е Европа за сезона 2011/12” е една от причините за тъгата на португалската суперзвезда.

Специалния заявява, че Роналдо повече е заслужавал тази награда от испанския национал на Барселона. Моуриньо съчувства на своя играч и обяви, че разбира защо той е недоволен.

„Не знам точната причина за тъгата на Кристиано Роналдо. Но мога да кажа, че той е страхотен играч и направи фантастичен сезон. Иниеста също е превъзходен играч. Няма съмнение. Но той не направи чак толкова добър сезон. Той беше страхотен на Евро 2012. Спечели европейската титла, но не трябва да забравяме, че този турнир трае само три седмици. Така че смятам, че Кристиано има основателна причина да не е доволен”, казва Жозе Моуриньо за “CNN”.

27-годишният Роналдо и този сезон не спира да бележи. Той вкара два хеттрика за няколко дни срещу Депортиво Ла Коруня и Аякс. 
Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.

Треньорът на Барселона обвини съдиите за загубата от Жирона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че е имало нарушение при победния гол на Жирона, но не смята да го използва като извинение за поражението на отбора с 1:2.

Нападател се връща в Челси

Нападателят Николас Джаксън ще се завърне в английския футболен клуб Челси през лятото, с което ще приключи престоят му под наем в Байерн Мюнхен, съобщава „Таймс“.

Камавинга: Трябва да демонстрираме страхотно представяне

„Най-важното е да работим добре като отбор", каза френският халф

Неприятна травма мъчи Нико Уилямс

Крилото под въпрос за мачовете на Испания

Флик: Ако трябва да виним някого, това съм аз

Треньорът на Барселона Ханзи Флик пое отговорността за загубата с 1:2 от Жирона.