Гълъбин Боевски с нова защита в Бразилия

Гълъбин Боевски с нова защита в Бразилия

Ивайло Дерменджиев, който консултира семейството на Боевски, откакто той беше задържан преди година, не познава новия му защитник

Осъденият за международен наркотрафик Гълъбин Боевски смени адвоката си в Бразилия, съобщи ТV7. Все още няма отговор по жалбата на олимпийския шампион, който иска намаляване на 9-годишната си присъда.

Боевски беше осъден в началото на май и обжалва в законовия 14-дневен срок. Вече 4 месеца обаче съдът не се е произнесъл по искането му.

Защитата на олимпийския шампион се водеше до момента от адвокат Леандро Перейра.

Ивайло Дерменджиев, който консултира семейството на Боевски, откакто той беше задържан преди година, не познава новия му защитник, но вярва, че присъдата му ще бъде намалена наполовина.

Ако тя все пак не бъде смекчена, бившият щангист ще излезе на свобода чак през 2020 г.

Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.

Изгряваща надежда: Карина Маринкова с престижна награда от Фондация „Димитър Бербатов“ 

Карина Маринкова, заслужено грабна титлата „Лауреат“ в категория „Изкуство“ за ученици от 1. до 4. клас

Стилияна Николова с ново съчетание на лента

Ева Брезалиева се лекува от болки в крака преди Европейското първенство по художествена гимнастика във Варна

Николай Илиев донесе европейска титла, България с 5 медала от Евро 2026

Радослав Великов-младши взе сребърно отличие

Кореецът Чанг Ван Сео спечели Световната купа по модерен петобой в Пазарджик

Туркинята Лике Озюксел е първа при дамите

Вингегор с втора победа за последните 3 дни в Обиколката на Италия (ВИДЕО)

Понеделник е почивен ден