Петя Неделчева продължава напред в Одензе

Петя Неделчева продължава напред в Одензе

Българката победи Кристина Гавенхолт (Чехия) с 15:21, 21:11, 21:14 за 53 минути

Най-добрата българска състезателка Петя Неделчева се класира за втория кръг на сингъл жени на турнира от Суперсериите по бадминтон в датския град Одензе с награден фонд 400 хиляди долара.
 
Българката победи Кристина Гавенхолт (Чехия) с 15:21, 21:11, 21:14 за 53 минути. Следващата съперничка на Неделчева е осмата в схемата китайка Янцзяо Цзян.
 
Втората ракета на България Линда Зечири излиза от 17.45 часа в първия кръг срещу поставената под номер 4 китайка Шъсян Ван, която е бронзова медалистка от световното първенство в Париж 2010.
 
Петя Неделчева и Димитрия Попстойкова ще участват и в надпреварата на двойки.
 

В първия кръг на основната схема те ще срещнат датчанките Изабела Нилсен и Мая Суров. 

Кърсти Ковънтри покани Весела Лечева на официално посещение в Лозана

Работните срещи са планирани за 24-и август в Олимпийската къща в Швейцария

Историческо признание за плажния футбол на България

За BSC BETVAM това е не просто състезание, а златна възможност да представи достойно България

Девет наши на ЕП по спортна стрелба за мъже и жени до 23 г.

Девет български състезатели ще участват на европейското първенство по спортна стрелба с въздушно и малокалибрено оръжие за мъже и жени до 23 години в Полша, съобщиха от Българския стрелкови съюз.

Сабльорките ни 14-и на Световното

Женският национален отбор на България на сабя завърши на 14-о място на световното първенство по фехтовка в Хонконг.

ММА звездата Дакота Дичева отново позира с българския флаг

Тя не е забравила корените си

Мицин иска финал на Европейското

Повече от 15 състезатели ще представят България на Eвропейското първенство по плувни спортове в Париж от 31 юли до 16 август.