Четвърта американка преминава в тима на Хасково 2012

Четвърта американка преминава в тима на Хасково 2012

Американката Татяна Томас е поредното ново попълнение на женския баскетболен тим на Хасково 2012

Американката Татяна Томас е поредното ново попълнение на женския баскетболен тим на Хасково 2012. Томас ще пристигне в отбора като заместник на контузената Станислава Станкова, която ще бъде извън игра няколко месеца. Американката е на 23 години, висока е 180 сантиметра, а за последно игра в първенството на Австралия. Отборът на Хасково 2012 ще почива във втория кръг от шампионата този уикенд, а след това на 24 октомври е домакин на Берое Стара Загора. Томас, която живее в Лос Анджелис, се очаква да пристигне в Хасково до края на седмицата.

България ще играе за местата от 13-о до 16-о на Европейското по баскетбол

Националният отбор на България за юноши до 18 години ще играе за местата от 13-о до 16-о на европейското първенство по баскетбол, което се провежда в италианския град Трентино.

Юношите до 18 години с трета загуба на Евробаскет 2026

Съставът на Веселин Веселинов отстъпи пред Словения с 66:88

Йордан Янков се завръща в Академик Бултекс 99

Пътят му в клуба започва през 2015 г. като помощник-треньор

Трансферът на Леброн във Филаделфия налива 250 милиона долара в местната икономика

Решението на ЛеБрон Джеймс да подпише с тима на Филаделфия 76ърс ще генерира в местната икономика приходи в размер на поне 250 милиона долара, сочи анализ на специализираната в тази област компания "Бойд"

Баскетболният Локомотив Пловдив привлече второ ново попълнение

Айзея Томпсън е второто ново попълнение в лятната селекция на баскетболния Локомотив Пловдив, съобщиха от клуба.

Звезда на Реал Мадрид се завръща в НБА

Звездата от баскетболната Евролига и най-полезен играч в испанското първенство през миналия сезон Марио Хезоня ще се присъедини към Кливланд Кавалиърс, съобщава ESPN.