В Испания: Реал дава 30 милиона за Нойер

В Испания: Реал дава 30 милиона за Нойер

Спекулациите около евентуалния заместник на Касияс

Реал Мадрид е готов да направи съблазнителна оферта в размер на 30 млн. евро за вратаря на Байерн Мюнхен Мануел Нойер, пише "Marca".
 
Жозе Моуриньо иска да засили конкуренцията на този пост, тъй като в последно време е недоволен от представянето на Икер Касияс, който е провел цялата си кариера в "кралския клуб" и е записал близо 600 мача за тима, както и 135 за националния отбор на Испания.
 
Нойер стартира професионалната си кариера в Шалке 04, а в Байерн премина през лятото на 2011 г. Той е на 26 години и има 31 срещи за Германия.  

Преди броени дни пък, в испанската преса тръгнаха информации, че "кралете" желаят да върнат в Мадрид вратарят на Манчестър Юнайтед - Давид Де Хеа. 
Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон