Феновете на Палмейрас заплашиха с убийство президента на клуба

Феновете на Палмейрас заплашиха с убийство президента на клуба

"Ти ще умреш, Тироне" - тези надписи се появиха на вратата на клубния магазин

Запалянковците на бразилския футболен клуб Палмейрас, който по всяка вероятност ще изпадне от първа дивизия, след равния мач с Ботафого (2:2) се разбунтуваха. На другата утрин след двубоя на стените на официалния магазин на клуба се появиха надписи със заплахи по адрес на клубния президент Арналдо Тироне.

"Тироне, аз ще те убия", "Ти ще умреш, Тироне" - тези надписи се появиха на фасадата на сградата и на вратата на клубния магазин. Запалянковците не простиха и на футболистите, наричайки ги  "посредствени".

Четири кръга преди края на бразилското футболно първенство Палмейрас е на 18-то място и изостава със 7 точки от СК Бая - първия отбор над зоната на изпадащите. 

Марсело беше много щастлив, че Неймар отива на Мондиала

Легендата на Реал Мадрид и Бразилия - Марсело, остана доволен от избора на Карло Анчелоти за Мондиал 2026 и най-вече включването на Неймар

Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон?

Старши треньорът на Ал-Хилал Симоне Индзаги ще напусне отбора след последния мач от първенството на Саудитска Арабия през сезон 2025/2026, съобщава Tuttomercatoweb

Бразилия е в еуфория: Неймар ще играе на Мондиал 2026

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго също е в състава на “Селесао”

Неймар се оплака, че е трябвало да търпи „безсмислени“ критики

Докато се е възстановявал от сериозни контузии

Съсипаха от критики Кристиано след резил срещу бивш левскар

Ал Насър загуби финала на Азиатската Шампионска лига срещу Гамба Осака

Меси с гол и асистенция в САЩ (ВИДЕО)

Интер Маями бие с 2:0