Олимпийски шампион бе приет в болница след катастрофа

Олимпийски шампион бе приет в болница след катастрофа

Брадли Уигинс е блъснат от автомобил, докато карал колелото си близо до дома в град Райтингтън

Победителят в тазгодишното Тур дьо Франс и олимпийски шампион Брадли Уигинс е настанен в болница, след като е бил ударен от кола.

32-годишният Уигинс е откаран в лечебното заведение с линейка. Според първоначалните данни няма опасност за живота на известния колоездач.

Уигинс е блъснат от автомобил, докато карал колелото си близо до дома в град Райтингтън. Той е със счупени ребра, натъртвания и прорезни рани.

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване

Весела Димитрова: Много съм доволна от момичетатa

Старши треньорът на националния ансамбъл по художествена гимнастика Весела Димитрова заяви, че е щастлива и много доволна от спечелените два бронзови медала на финалите на отделните уреди на Световното първенство във Франкфурт.