Треньорът на Вила: Стенли е страхотен, всеки път се насълзявам след среща с него

Треньорът на Вила: Стенли е страхотен, всеки път се насълзявам след среща с него

Наставникът на „винените” намекна, че българинът ще получи пост на „Вила Парк”

Българският капитан Стилиян Петров ще получи пост в Астън Вила веднага щом спечели битката с левкемията. За това намекна мениджърът на тима Пол Ламбърт. Двамата са бивши съотборници от Селтик и добри приятели. В момента Стилиян е в ремисия от болестта.

"Говорих със Стилиян, когато дойде в базата преди няколко дни. Когато го видя, оставям всичко друго на заден план. С този човек съм играл футбол осем или девет години.

Видях го как израства от младо момче. Когато го видях да тренира в Селтик за първи път, се запитах какво сме купили. Той стреляше от 80 ярда. Изглеждаше като смахнатия професор. Беше голям.

След това обаче отслабна с доста килограм и стана футболист. След това беше брилянтен за Селтик. Беше фантастичен. Всеки път, когато го видя, се насълзявам, защото това е човек, който наистина ми е близък.

Слава на Бога, че е близо до нас", заяви Ламбърт, който коментира и евентуална бъдеща роля на Стан във Вила, той сподели:

"Мисля, че още е рано, защото Стилиян все още е в ремисия. Но мисля, че собственикът Ранди Лърнър и изпълнителният директор Пол Фокнър ще се погрижат за него. Мисля, че това е правилно. Той не би искал да влиза в нещо само заради сантиментални причини.

Ще иска да го направи, защото мисли, че може да го направи, бил е добър в него и може да предаде опита си. Не смятам, че ще желае веднага да влезе в суровия свят на футболния мениджър с високи нива на стрес. Ще иска да направи нещо с деца, където няма стрес.

ОФИЦИАЛНО: Наполи обяви Масимилиано Алегри

Масимилиано Алегри е новият треньор на Наполи, обявиха официално от клуба

Днес се навършва една година от трагедията с Диого Жота и Андре Силва

Днес, 3-и юли, се навършва една година от катастрофата, отнела живота на Диого Жота и брат му Андре Силва

Реал Мадрид официално отрече, че ще взима Енцо Фернандес

От Реал Мадрид публикуваха официално изявление, отричащо всякакви контакти с халфа на Челси Енцо Фернандес

Раздялата на Милан с Леао още не е коментирана в клуба

Директорите на италианския Милан са се срещнали с представителите на Рафаел Леао и са изложили план за потенциална раздяла с португалеца за сума в рамките на 60-70 милиона евро, като това би могло да бъде и под формата на наем със задължение за закупуване на футболиста от Тотнъм или Манчестър Юнайтед, съобщава Sky Sport Italia

Роналдо възкреси Португалия за обрат срещу Хърватия (ВИДЕО)

ВАР отмени гол на “ватрените” в 15-ата минута на добавеното време

Испания мина с класика през Австрия за 1/8-финал (ВИДЕО)

“Ла Фурия Роха” с първа победа от 16 години насам в елиминации на Мондиал