Марек Юнион Ивкони загуби с 2:3 от испанския КАИ Теруел

Мачът в зала „Пабелон Мунисипал Лос Планос” в Теруел бе изключително драматичен и продължи 124 минути

Мъжкият волейболен шампион на България Марек Юнион Ивкони загуби драматично като гост от испанския КАИ Теруел с 2:3 гейма (28:26, 23:25, 25:20, 10:25, 12:15) в мач от четвъртия кръг в група „F” на Шампионската лига.

Мачът в зала „Пабелон Мунисипал Лос Планос” в Теруел продължи 124 минути.

Пореден силен мач за Марек Юнион Ивкони изигра Тодор Вълчев, който завърши с 21 точки. Той стана и играч на мача. Гаджанов и Йорданов завърши мача с по 13 точки. За КАИ Теруел най-резултатен бе Рончи с 18 точки.

В другия мач от групата Нолико Маасейк победи като домакин турския Аркаш с 3:2 гейма (21:25, 25:23, 25:18, 26:28, 15:13).

След четири изиграни мача лидер в групата е Нолико с 11 точки, следван от Аркаш с 6, Марек Юнион Ивкони с 4 и КАИ Теруел с 3 точки.

В петия кръг от групата, на 4 декември (вторник) Нолико приема Марек Юнион Ивкони, а Алкаш – КАИ Теаруел.