Екатерина Аврамова седма на 200 м гръб на европейското

Екатерина Аврамова седма на 200 м гръб на европейското

Българката преплува дистанцията в 25-метровия басейн във Франция за 2:07.71

Екатерина Аврамова завърши седма във финала на 200 метра гръб (жени) на европейското първенство по плуване в 25-метров басейн в Шартър (Франция).
 
Българката подобри времето си от сутрешните серии с близо секунда и финишира във финала за 2:07.71 минути, което й отреди седмо място в крайното класиране на дисциплината.
 
Шампионка стана украинката Дарина Зевина, която подобри рекорда на европейските първенства с време 2:01,97 минути.
 

Втора остана Алексен Кастел (Франция) с 2:03,23, а трета - Симона Баумъртова (Чехия) с 2:03,43. 

Италианец спечели единствения старт по часовник от Джирото

Алфонсо Еулалио запази розовата фланелка

Световната гимнастика коментира решението си да вдигне санкциите са състезатели от Русия и Беларус

Международната федерация по гимнастика (Световна гимнастика) защити решението си да вдигне всички ограничения срещу състезатели от Русия и Беларус с думите, че така се спазват принципите за раввнопоставеност и истинският дух на спорта, пише агенция Ройтерс. 

Клуб Нюанс-НСА възстановява студентското първенство по художествена гимнастика

Традиционният турнир по художествена гимнастика за Купа „Нюанс“, организиран от клуб Нюанс-НСА ще се проведе от 23 до 25 май в София.

Изгряваща надежда: Карина Маринкова с престижна награда от Фондация „Димитър Бербатов“ 

Карина Маринкова, заслужено грабна титлата „Лауреат“ в категория „Изкуство“ за ученици от 1. до 4. клас

Стилияна Николова с ново съчетание на лента

Ева Брезалиева се лекува от болки в крака преди Европейското първенство по художествена гимнастика във Варна

Николай Илиев донесе европейска титла, България с 5 медала от Евро 2026

Радослав Великов-младши взе сребърно отличие