Първенството не е приключило, предупреди Тито Виланова

Първенството не е приключило, предупреди Тито Виланова

"Все още имаме 75 точки, за които да играем, а Атлетико е само на три от нас"

Старши треньорът на Барселона Тито Виланова отказа да приеме, че надпреварата в Ла Лига е приключила, независимо от перфектната форма на тима му.

След победата с 4:0 над Леванте каталунският тим продължи сезон 2012/13 без нито една загуба, като има 37 точки от максимум 39. Има 11 точки разлика  между Барса и Реал Мадрид, но според наставника на каталунците нищо не може да бъде решено още сега.

"Все още имаме 75 точки, за които да играем, а Атлетико Мадрид са само на три зад нас. Имаме да извървим дълъг път.

Първенството не е приключило. Напомням ви, че сме имали подобно предимство и преди, но никога не можеш да си сигурен", допълни наставникът на каталунците.

Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.

Треньорът на Барселона обвини съдиите за загубата от Жирона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че е имало нарушение при победния гол на Жирона, но не смята да го използва като извинение за поражението на отбора с 1:2.

Нападател се връща в Челси

Нападателят Николас Джаксън ще се завърне в английския футболен клуб Челси през лятото, с което ще приключи престоят му под наем в Байерн Мюнхен, съобщава „Таймс“.

Камавинга: Трябва да демонстрираме страхотно представяне

„Най-важното е да работим добре като отбор", каза френският халф

Неприятна травма мъчи Нико Уилямс

Крилото под въпрос за мачовете на Испания

Флик: Ако трябва да виним някого, това съм аз

Треньорът на Барселона Ханзи Флик пое отговорността за загубата с 1:2 от Жирона.