Няма сделка: Снайдер не се разбра за нов договор, напуска Интер през зимата

Няма сделка: Снайдер не се разбра за нов договор, напуска Интер през зимата

Британската преса праща холандеца в Манчестър Юнайтед, а Луиш Нани - в Милано

Холандският национал Уесли Снайдер няма да остане в Интер, след като представители на италианския клуб отново не се разбраха с агентите на футболиста за евентуалното подписване на нов договор.

"Не искам да коментирам сега. Ще разберете по-късно днес. Винаги съм се чувствал добре тук", заяви Снайдер след срещата с представителите на Интер.

От треньорското ръководство на "нерадзурите" заявиха, че няма да пуснат Уесли Снайдер в състава, ако той не вземе решение относно бъдещето си.

Слуховете в британската преса пращат Снайдер в Манчестър Юнайтед през януари. Португалецът Луиш Нани ще премине в Милано като част от сделката за холандския национал.

Двама директори на Ювентус отнесоха наказания от Серия А

Скандалите дойдоха след съдийството на мача между “старата госпожа” и Интер

Осимен: В Наполи ме третираха като куче

"Не съм марионетка", отсича нападателят

Алегри определи фаворита за титлата в Серия А

Мнението на треньора на Милан надали ще се понрави на феновете на тима

НА ЖИВО: Галатасарай – Ювентус 2:2

Два гола за 85 секунди и бърз обрат на гостите в Турция, гледайте и следете мача тук…

Обрат с рокадите на върха в Олимпик Марсилия

Футболният директор на Олимпик Марсилия Мехди Бенатия, който в неделя обяви, че подава оставка след напускането на треньора Роберто Де Дзерби, ще остане в клуба и дори властта му ще бъде засилена до края на сезона, пише вестник "Екип".

Президентът на Байерн призова Клоп да се завърне към треньорството

“Виждам го като треньор, не да държи речи по света”, добави Ули Хьонес