Казийски: Националният не е затворена страница

Казийски: Националният не е затворена страница

"Надявам се, че страницата ми в националния отбор на България не е затворена - заяви Матей Казийски пред италианска телевизия след победата на "Тренто" над "Пиаченца" с 3:1. - От самото начало казах, че бих се върнал, но е необходима промяна в начина на управление във федерацията."

"Надявам се, че страницата ми в националния отбор на България не е затворена - заяви Матей Казийски пред италианска телевизия след победата на "Тренто" над "Пиаченца" с 3:1. - От самото начало казах, че бих се върнал, но е необходима промяна в начина на управление във федерацията."

"Тренто" излезе начело в италианското първенство, след като лидерът "Мачерата" падна от "Модена" с 1:3.
Матей Казийски завърши с 11 точки, Николай Учиков отново не се появи в игра за тима на треньора Радостин Стойчев. В следващия кръг "Тренто" гостува на "Верона" със Светослав Гоцев.

Цветан Соколов реализира 18 точки за успеха на "Кунео" като домакин над "Сан Джустино" с 3:0. Така терминаторът на националния остана реализатор номер едно в Серия А1 със 180 т. При нападателите Соколов е лидер със 144 точки от атака. "Кунео" се изкачи на трето място. В неделя тимът на Соколов е домакин на шампиона "Мачерата".

Централният блокировач Виктор Йосифов изигра страхотен мач за "Кастелана Гроте" при 3:2 над "Латина". Националът реализира 19 точки и бе обявен за най-полезен играч в мача.  

Федерацията по волейбол определи селекционерите на три национални отбора

Българската федерация по волейбол взе важни решения по време на заседание на Управителния съвет.

Алекс Николов и Лубе пак паднаха от поляци (ВИДЕО)

Полският Алурон КМС Варта Заверче разби италианския Лубе Чивитанова с българина Александър Николов в състава с 3:0 гейма (25:22, 25:18, 26:24) като домакин и взе четвъртфиналната серия в Шампионската лига за мъже с 2-0 победи

Левски отнесе ЦСКА с 3:0 в първия полуфинал за Суперлигата (ВИДЕО)

Левски разби ЦСКА с 3:0 гейма (25:19, 25:19, 25:20) в своята зала „Левски София“ в първи мач от полуфиналната серия във волейболната Суперлига

Разкриха подготвителния план на България за Лига на нациите

Мъжете ще се готвят в Самоков, докато жените в София

Страхотни! България U18 е на ЕвроВолей 2026 след 3 от 3 в София! (ВИДЕО)

Националният отбор на България за девойки до 18 години се класира за ЕвроВолей 2026 в Латвия и Литва през юли, след като спечели първото място на квалификацията, на която страната ни беше домакин

ЦСКА сломи Берое в решаващия мач и е на полуфинал (ВИДЕО)

“Червените” ще срещнат Левски в спор за място на финала