Рафа Бенитес: В тази икономическа криза всички са под напрежение

Рафа Бенитес: В тази икономическа криза всички са под напрежение

Бенитес отхвърли спекулациите, че евентуален неуспех на турнира в Япония може да му коства работата в Челси

Mениджърът на Челси Рафаел Бенитес не е получавал ултиматум за задължително спечелване на Световното клубно първенство, въпреки неубедителното представяне на отбора напоследък и ранното отпадане от Шампионска лига. Бенитес отхвърли спекулациите, че евентуален неуспех на турнира в Япония може да му коства работата в Челси.

"В тази икономическа криза по целия свят всички са под напрежение. Аз нямам проблем с напрежението. Бъдещето е следващият мач", коментира Рафа Бенитес при пристигането на Челси в Япония.

Шампионът на Европа Челси среща мексиканския Монтерей в Йокохама в четвъртък на полуфиналите на Световното кулбно първенство. "Това е голям турнир. Всички тук са със същите намерения като моите - да спечелят трофея", каза още Бенитес.

Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон