Манчини полудял след загубата от Юнайтед, нарочи четирима

Манчини полудял след загубата от Юнайтед, нарочи четирима

"Ти си виновен", креснал мениджърърт в лицето на Джо Харт

Треньорът на Манчестър Сити Роберто Манчини е бил бесен след загубата от Манчестър Юнайтед с 2:3 в дербито на 16-ия кръг във Висшата лига.

Според таблоида „Сън”, Манчини е нахлул в съблекалнята след поражението и директно е заявил в лицето на вратаря Джо Харт: „Ти си виновен”.

Другите, върху които се излял гнева на мениджъра, са Марио Балотели, Карлос Тевес и Самир Насри. Балотели получи малко неочакван шанс да започне като титуляр, но рано през втората част бе заменен от Тевес.

„Манчини полудя, нападаше всички”, казва близък човек до Сити, цитиран от „Сън”.

Тевес и Насри пък са обвинени за победния гол от пряк свободен удар на Робин ван перси.

Тевес е трябвало по план да е в стената преди удара, но той не бе там. „Не знам защо Тевес не беше в стената. Прекият свободен удар беше опасен, не знам защо стана така. Ван Перси застана зад топката и стреля отлично. Но преди това извиках на Карлос да се върне в стената, но бях прекалено далеч, за да ме чуе.”, казва Манчини.

Насри пък необяснимо се скри зад Джеко на стената и подложи крак, заблуждавайки фатално Джо Харт. 
Арсенал ликува срещу Бърнли след “златен” корнер (ВИДЕО)

Кай Хаверц прати “артилеристите” на “финал” за титлата

Разследват Тюрам за обиден плакат срещу Милан

Провокациите, показани по време на празненствата за титлата на Интер, може да излязат скъпо на Маркюс Тюрам

Всичко е ясно: Гуардиола си тръгва от Манчестър Сити

Бенефисът за испанския специалист ще бъде срещу Астън Вила

Илия Груев с престижна награда в Англия

За мен е невероятна чест, призна халфът

Уеб признал грешката със зачетения гол на Куня

От съдийската асоциация на Англия (PGMOL) са признали, че е била допусната грешка със зачитането на гола на Матеус Куня, с който Манчестър Юнайтед поведе с 2:1 на Нотингам Форест във вчерашния двубой на "Олд Трафорд"

Рюдигер преподписва с Реал Мадрид за една година

Най-стабилният защитник на Реал Мадрид - Антонио Рюдигер, прие предложението за подновяване на договора си и следователно ще остане играч на "кралете" за още един сезон