"Сън": Бенитес остава в Челси за постоянно

"Сън": Бенитес остава в Челси за постоянно

Шест победи в седем мача, 26 отбелязани гола и Торес под пара зарадвали Роман Абрамович

Временният мениджър на Челси Рафаел Бенитес е на път да си осигури работата за постоянно, твърди таблоидът „Сън”.

Въпреки протестите на феновете на „Страмфорд Бридж” срещу бившия наставник на Ливърпул, испанецът е впечатлил собственика Роман Абрамович след серия добри резултати и много голове в последните мачове на Челси.

Руският милиардер видя е доволен от шестте победи в последните седем мача на европейския шампион. В тези 6 двубоя Челси вкара общо 26 гола и достигна полуфиналите в турнира за Купата на Лигата.

Едно от най-важните постижения на Бенитес е, че успя да върне головата форма на Фернандо Торес, който наниза седем гола в седем мача.

Неприятните събития в Барселона също може да помогнат на Бенитес. Тито Виланова се лекува от рак, а соченият за нов мениджър на Челси от лятото Пеп Гуардиола има опция да се върне начело на каталунците след едногодишната си почивка. 

Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.

Треньорът на Барселона обвини съдиите за загубата от Жирона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че е имало нарушение при победния гол на Жирона, но не смята да го използва като извинение за поражението на отбора с 1:2.

Нападател се връща в Челси

Нападателят Николас Джаксън ще се завърне в английския футболен клуб Челси през лятото, с което ще приключи престоят му под наем в Байерн Мюнхен, съобщава „Таймс“.

Камавинга: Трябва да демонстрираме страхотно представяне

„Най-важното е да работим добре като отбор", каза френският халф

Неприятна травма мъчи Нико Уилямс

Крилото под въпрос за мачовете на Испания

Флик: Ако трябва да виним някого, това съм аз

Треньорът на Барселона Ханзи Флик пое отговорността за загубата с 1:2 от Жирона.