Доволният Роджърс: Луис Суарес е нашият Меси

Доволният Роджърс: Луис Суарес е нашият Меси

Луис трябва да играе 2-3 мача на седмица, за да е в топ форма, отбелязва мениджърът на Ливърпул

Брендън Роджърс нареди Луис Суарес редом до Лионел Меси след поредните голове на уругваеца във Висшата лига. Суарес подаде на Стърлинг за първия гол, а после сам се разписа на два пъти при успеха с 3:0 над Съндърланд.

„Луис беше невероятен. Действа много умно, когато трябва да се намират празни пространства. Той е нападател, който трябва да играе два или мача на седмица, за да е в топ форма. Един мач на седмица не му се отразява добре. Има нужда да играе”, казва треньорът на Ливърпул за „Дейли мирър”.

Роджърс сравнява своя играч с Меси. „Суарес винаги е много полезен. Като Меси, той играе за отбора и се труди здраво всеки ден. Никога не е контузен и винаги е готов. Той е страхотен талант и ще бъде фантастично да гледаме как се развива тук”, казва мениджърът. 
Виктор Осимен: В Наполи:се държаха се с мен като с куче

Нападателят Виктор Осимен призна, че в бившия му клуб Наполи са се отнасяли с него „като с куче“ и затова е напуснал в посока Галатасарай, въпреки че Антонио Конте е искал да го запази в състава си.

Треньорът на Барселона обвини съдиите за загубата от Жирона

Старши треньорът на Барселона Ханзи Флик е категоричен, че е имало нарушение при победния гол на Жирона, но не смята да го използва като извинение за поражението на отбора с 1:2.

Нападател се връща в Челси

Нападателят Николас Джаксън ще се завърне в английския футболен клуб Челси през лятото, с което ще приключи престоят му под наем в Байерн Мюнхен, съобщава „Таймс“.

Камавинга: Трябва да демонстрираме страхотно представяне

„Най-важното е да работим добре като отбор", каза френският халф

Неприятна травма мъчи Нико Уилямс

Крилото под въпрос за мачовете на Испания

Флик: Ако трябва да виним някого, това съм аз

Треньорът на Барселона Ханзи Флик пое отговорността за загубата с 1:2 от Жирона.