Йешич поема ЦСКА от утре

Йешич поема ЦСКА от утре

Сърбинът подписва за 2,5 години с "червените", вече напусна Саудитска Арабия

Миодраг Йешич вече е свобо­ден от договорни отношения и може да подпише с ЦСКА. В събо­та късно вечерта, след като проведе последната си трени­ровка с Наджран, той се е срещ­нал с ръководството на клуба от Саудитска Арабия и двете страни са се разбрали да разт­рогнат контракта по взаимно съгласие.

Веднага след това Йе­шич е напуснал пределите на страната, в която работи през последните 6 месеца. Утре по обяд той ще бъде в София, а ня­колко часа по-късно ще бъде представен на пресконферен­ция.

Между него и ЦСКА всичко вече е уточнено. Остана само сърбинът да подпише договора си, който ще бъде за срок от 2.5 години с опция за предсрочно прекратяване при определени условия.

Ако до вчера се смята­ше, че завръщането на Миодраг начело на 31-кратните шампио­ни е на 99% сигурно, днес може да се каже, че няма абсолютно никакво съмнение, че той ще е новият наставник на най-успелия български клуб.

Сърбинът поема ЦСКА близо 7 години след като се раздели с отбора. Единственият човек, който ще влезе в щаба му и пре­ди това е работил с него на "Ар­мията", е Илия Вълов. Другите трима асистенти ще са сърби, като двама от тях са работи­ли с него в Наджран, а третият е синът на президента на Сър­бия Томислав Николич - Бранислав. Неговото идване обаче до вчера   не   бе   окончателно потвърдено. Ако той в послед­ния момент откаже, то на не­гово място в щаба може да вле­зе българин.

Бъдещето на Роко Перота все още не е ясно, тъй като ЦСКА държи той да продължи работата си, но, от друга страна, Йешич си води друг кондиционен треньор. 

Джони Велинов е в тежко състояние във ВМА

Очакват се повече подробности около състоянието на славния вратар на ЦСКА

ЦСКА пусна в билетите за Славия

Срещата е в събота от 17:30 часа

Тръмп отива на Олимпийските игри, ако САЩ е на хокейния финал при мъжете

Президентът на САЩ Доналд Тръмп ще присъства на Зимните олимпийски игри в Италия, ако американският мъжки отбор по хокей на лед се класира за финала, твърди италианският вестник вестник Corriere della Sera.

Радослав Гидженов свири ЦСКА 1948 - Левски

Съдийската комисия на родната футболна централа обяви назначенията за срещите от предстоящия 22-ри кръг на efbet Лига.

Лошо време отложи старт от Олимпийските игри

Обилни снеговалежи объркаха програмата на Зимните олимпийски игри в италианския град Ливиньо, тъй като организаторите отмениха днешния финал в дисциплината слоупстайл в сноуборда при жените и отложиха началото на квалификационния кръг във въздушната акробатика на ските свободен стил, информира агенция Reuters.

Съдийската комисия: Няма дузпа за Левски срещу Ботев (ВИДЕО)

Съдийската комисия публикува вече традиционното си видео с разглеждане на спорните моменти от изминалия кръг.