СК Левски открива съоръжение за хора с увреждания

СК Левски открива съоръжение за хора с увреждания

На 08 януари 2013 г. /вторник/ от 11:00 ч., Спортен клуб „Левски” открива ново съоръжение за хора с увреждания в Плувен комплекс „Спартак”

На 08 януари 2013 г. /вторник/ от 11:00 ч., Спортен клуб „Левски” открива ново съоръжение за хора с увреждания в Плувен комплекс „Спартак”.

Изграден е и нов асфалтов път за улеснен достъп до основната сграда с автомобил за хората с увреждания и децата с церебрална парализа. Адаптирани са съблекални и санитарни помещения за техните нужди и за  лечебните процедури провеждани в детския басейн.

В Плувен комплекс „Спартак” има единствения специализиран лифт за спускане във водата на трудно подвижните хора.

Проекта е осъществен съвместно с Агенция за хора с увреждания и подкрепата на Столична община.

 
 
Шефът на Европейската стрелба е в Бургас за шампионата на континента

Президентът на Европейската конфедерация по стрелба Александър Ратнер е в Бургас за Европейското първенство.

Сиатъл Сийхоукс сломи Ню Инглънд Петриейтс на Супербоул!

Защитата изигра ключова роля в сблъсъка

Левски спечели турнир по художествена гимнастика в Япония

Състезателките на Левски спечелиха титлата в индивидуалната отборна надпревара на турнира по художествена гимнастика "Sanix Open" в Япония.

Скръбна вест! Напусна ни треньорът на хандбалните национали

Илиян Василев е първият български хандбалист, играл във френския елит

Още два медала за България от  Европейското по спортна стрелба в Бургас

Отборът ни приключи състезанията до 16 и до 18 години с 5 отличия

България с 11 медала от европейското по плуване в ледени води

Три златни отличия за водения от Петър Стойчев отбор