Нова трагедия на „Дакар”: Mотоциклетист загина на място след катастрофа в началото на VII етап

Нова трагедия на „Дакар”: Mотоциклетист загина на място след катастрофа в началото на VII етап

По неофициална информация Буржен се е блъснал в автомобил на чилийската полиция

Френският мотоциклетист Тома Буржен загина на място след катастрофа в началото на седмия етап на рали Дакар. Фаталният инцидент се е случил по време на втората специална отсечка за деня от офроуд надпреварата на територията на Чили.

Моторът на 25-годишния състезател се е ударил в насрещно движещо се превозно средство, а пристигналите на мястото на катастрофата лекари само са установили смъртта на младия французин. Причините за катастрофата се изясняват.

По неофициална информация Буржен се е блъснал в автомобил на чилийската полиция.

Никола Цолов с 11-то време в свободната тренировка на "Силвърстоун"

Никола Цолов започна седмия състезателен уикенд за сезона във Формула 2 с 11-то място в свободната тренировка на британската писта „Силвърстоун“

Никола Цолов след триумфа в Австрия: Невероятно състезание (ВИДЕО)

Никола Цолов изрази своето задоволство и облекчение след като спечели основното състезание от Формула 2 на пистата „Ред Бул Ринг“ в Австрия.

Невероятен Никола Цолов спечели кръга от Формула 2 в Австрия (ВИДЕО)

Българинът тръгна от трета позиция

Наказание на Рафа Камара вкара Никола Цолов в точките на спринта (ВИДЕО)

Никола Цолов влезе в зоната на точките в спринтовото състезание от Формула 2 в Австрия няколко часа след финала, благодарение на 5-секундното наказание, което беше дадено на Рафаел Камара

Съперник удари Никола Цолов в спринта и го изхвърли от точките (ВИДЕО)

За трети път от началото на сезона във Формула 2 Никола Цолов беше ударен от свой съперник и това не му позволи да влезе в зоната на точките по време на спринтовата надпревара на пистата „Ред Бул Ринг“ в Австрия

Никола Цолов трети в квалифицикацията на "Ред Бул Ринг"(ВИДЕО)

Съотборникът на Никола в Кампос - Ноел Леон спечели полпозишъна