Колко точки ще спечели Лудогорец в групата от Шампионска лига с Реал Мадрид, Ливърпул и Базел?

16 юли 2009 18:02 Явор Гешев

Юлиан Левашки смени Локо (Мездра) с адашите от София

Титулярният вратар на Локомотив (Мездра) Юлиан Левашки през следващия сезон ще играе в Локомотив (София), предаде кореспондент на Novsport.com. Договорът на родения във Враца вратар с мездренчани изтече в края на миналия месец, а двете страни не успяха да се споразумеят за продължаването му. През изминалия сезон стражът има 14 мача в „А” група.

Левашки ще се присъедини към новите си съотборници директно на лагера в Германия, а в близките дни той официално ще парафира контракта си със столичния тим.

В момента Левашки е на лагер в Холандия с вече бившия си тим Локомотив (Мездра). Той игра едно полувреме при загубата на „железничарите” с 0:5 от шампиона на Белгия Стандарт (Лиеж) в контрола. Бившият играч на Ботев (Враца) пази през първото полувреме, като отрази опасни удари на Далма, Карчела и Мбокани и бе с основна заслужа за запазилото се нулево равенство след първите 45 минути.