Евгений Плюшченко ще претърпи операция в Израел утре

Евгений Плюшченко ще претърпи операция в Израел утре

"Имахме консилиум, на който аз заявих, че новата операция е задължителна. Такава е моята позиция, защото иначе Женя няма да има възможнст да се готви за състезания", каза Алексей Мишин

На руския фигурист Евгений Плюшченко - олимпийски шампион от Торино-2006, му предстои нова операция на гърба. Хирургическата намеса трябва да се състои утре в израелска клиника, специализирана за поставяне на изкуствени дискове между прешлените на гръбначния стълб. Това съобщи треньорът на Плюшченко - Алексей Мишин.

"Имахме консилиум, на който аз заявих, че новата операция е задължителна. Такава е моята позиция, защото иначе Женя няма да има възможнст да се готви за състезания", каза Алексей Мишин.

Смесената двойка на България загуби в първия кръг на Световното първенство по бадминтон

Габриела Стоева и Евгени Панев отстъпиха на швейцарци

Ансамбълът след завръщането на родна земя: Много благодарим на всички хора

“Помислихме си за такова посрещане и след Лос Анджелис”

Стилияна Николова: Медалите тежат физически и психически

Стилияна Николова се завърна на родна земя след впечатляващото си представяне на Световното първенство по художествена гимнастика във Франкфурт, Германия

Жлъчна криза провaли пътуването на Кирил Осев за Южна Корея

Топ лекоатлетът на Петрич Кирил Осев отлага пътуването си за Южна Корея.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване