Стефан Цветков посрещна финландците преди мача за Купа "Дейвис"

Стефан Цветков посрещна финландците преди мача за Купа "Дейвис"

Двата отбора се срещнаха на изискана вечеря

Президентът на Българската федерация по тенис Стефан Цветков приветства с добре дошли участниците в мача България – Финаландия за Купа „Дейвис”, главния съдия Ханс-Юрген Окс и вицепрезидентите на централата ни Огнян Илиев и Рангел Марков в изискания ресторант „Къщата с часовника”.

Българските състезатели впечатлиха с официалните си облекла от модна къща „Агресия”. Григор Димитров, Александър Лазов, Димитър Кузманов, Тихомир Грозданов, капитанът Димитър Господинов и помощникът му Тодор Енев бяха изключително стилни и привлякоха вниманието на всички гости на ресторанта.

В духа на традициите на Купа „Дейвис” двата отбора си размениха подаръци и си пожелаха взаимно успех в двубоя, който ще се проведе от петък да неделя в зала „София”. 
Янаки Милев бие наред в Скопие

Националът на България за Купа „Дейвис" Янаки Милев се класира за полуфиналите на сингъл на турнир по тенис на клей в Скопие (Република Северна Македония) с награден фонд 30 хиляди долара.

Джокович изравни славен рекорд на Федерер на Уимбълдън (ВИДЕО)

Яник Синер без затруднения също е в третия кръг

Пегула, Осака и Бенчич в четвъртия кръг на "Уимбълдън"(ВИДЕО)

Поставената под номер 4 в схемата Джесика Пегула се класира за четвъртия кръг в женската схема на турнира от Големия шлем "Уимбълдън".

Григор след триумфа срещу Меншик: Изминалите 12 месеца бяха изключително трудни (ВИДЕО)

Григор Димитров се класира за третия кръг на Уимбълдън, след като победи полуфиналиста от Ролан Гарос Якуб Меншик с 3:1 сета - 7:6 (5), 4:6, 7:5, 6:3. Българинът даде доста емоционално интервю на корта след успеха.

НЕВЕРОЯТЕН: Григор Димитров взе първи голям скалп на Уимбълдън! (ВИДЕО)

Българинът надигра на всички нива полуфиналист от Ролан Гарос

Швьонтек мина с разгром през бивша финалистка от Уимбълдън

Защитаващата шампионка вече е в третия кръг на “свещената трева”