Швайнщайгер: Арсенал е сред 10-те най-силни отбора в Европа

Швайнщайгер: Арсенал е сред 10-те най-силни отбора в Европа

„Бих казал, че Арсенал не е традиционен английски отбор”

Полузащитникът на германския национален отбор по футбол и на Байерн (Мюнхен) Бастиан Швайнщайгер заяви пред журналисти преди първия осминафинален мач от Шампионската лига по футбол с Арсенал, че английският отбор е много силен, но той е сигурен в класирането на Байерн за четвъртфиналите.

"Според мен Арсенал е между десетте най-добри отбора в Европа", каза Швайнщайгер.

"Времената на Анри и на Адамс минаха и може би запалянковците съжаляват за тях, но Арсенал продължава да бъде един много добър отбор. Ще бъде трудно да играем срещу тях.

Бих казал, че Арсенал не е традиционен английски отбор. Той има един по-европейски стил с играчи като Касорла.

Не знам защо те не са печелили титли от много години, защото имат талант за това. Трябва да покажем много уважение към тях, но ние сме сигурни в класирането си", заяви още халфът на баварците.

Лапорта: Опитаха се да заличат историята на Барселона

Избраният за нов президентски мандат в Барселона Жоан Лапорта, наруши мълчанието си в обширно интервю, засягайки най-наболелите теми около каталунския гранд

НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул 2:0

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“