Филип Виденов със силен мач при победа на Олин Едирне

Виденов игра 33 минути като титуляр и бе най-резултатен с 23 точки и 5 борби.

Филип Виденов изигра силен мач при победата на Олин Едирне като гост на Анталия със 71:59 точки в мач от 20-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Турция.

Виденов игра 33 минути като титуляр и бе най-резултатен с 23 точки и 5 борби. Олин Едирне има 4 победи и 15 загуби и заема 14-то място в класирането.

Отборът на Манреса, с българина Александър Янев в състава си, допусна загуба в 23-ия кръг на мъжкото баскетболно първенство на Испания. Манреса отстъпи като гост на Лагун Аро с 90:94 (24:19, 23:26, 30:28, 13:21) точки.

Янев игра 20 минути като титуляр и завърши с 1 точка и 2 борби. Манреса е на последно място в класирането с 4 победи и 19 загуби.

Отборът на Елан Шалон, с Илиян Евтимов в състава си, записа победа във френското първенство. Шалон спечели срещу Гравелин с 69:67 точки след продължение в мач от 21-ия кръг.

Евтимов игра 36 минути като титуляр и се отличи с 4 точки, 9 борби, 4 асистенции и 3 отнети топки. Елан Шалон е на трето място в класирането с 13 победи и 7 загуби, а лидер е Страсбург с 15-5.

Далас не се предава! Разби Бостън и остави серията жива (ВИДЕО)