Вече се продават билети за мача на Дунав с Нефтохимик 2010

Вече се продават билети за мача на Дунав с Нефтохимик 2010

Билети могат да бъдат закупени на обичайното място – касата на „Нетуоркс България“, ул. „Борисова“, сервиз „Милков“

От днес, 12-ти март, вече са налични билетите за срещата от 24-ти кръг на НБЛ между „Дунав 8806″ и „Нефтохимик 2010“. Тя ще се играе на 16-ти март, събота, от 18:00 ч. в зала „Дунав”. Билети могат да бъдат закупени на обичайното място – касата на „Нетуоркс България“, ул. „Борисова“, сервиз „Милков“.

 

На 20-ти март дунавки ще гостуват на „Левски“, София.

 

Напомняме на всички баскетболни фенове, че на адрес: ж.к. „Здравец“ 30 А, к-с „Стив“ (куриерски услуги T Post), на кръстовището на „Н. Петков“ и бул. „Липник“, могат да намерят най-различни артикули, брандирани с логото на отбора „Дунав 8806“.

 

Продават се мъжки и детски тениски от всички размери, дамски потници и шалчета. Работното време на куриерския офис е понеделник – петък 8.30 до 17.00, събота от 9.00 до 12.00 ч., неделя – почивен ден. Артикули на отбора могат да бъдат закупени и в зала „Дунав“ по време на домакинските срещи на „сините феи“.

Миньор 2015 би Шумен с 3 т. разлика в НБЛ (ВИДЕО)

Перничани удържаха финалния щурм на съперника си

Везенков и Олимпиакос с девета поредна победа (ВИДЕО)

Саша с 13 точки за успеха над АЕК Атина

Лука Дончич се завръща за ЛА Лейкърс тази вечер

Словенецът пропусна два мача заради раждането на дъщеря си

Джеймс Хардън нахлу в историята на НБА

Вече е в топ 10 на реализаторите за всички времена

Рилски спортист би Академик Бултекс 99 и се изкачи на върха в НБЛ

Рилски спортист победи с 86:72 (21:18, 24:19, 18:20, 23:15) Академик Бултекс 99 като гост в среща от десетия кръг на Националната баскетболна лига за мъже (НБЛ).

Ботев Враца 2012 подчини Левски

Националът Георги Герганов бе най-резултатен, а Павле Джуришич записа дабъл-дабъл при победа на Ботев 2012 (Враца) с 84:67 (23:14, 27:20, 17:19, 17:14) срещу Левски в мач от десетия кръг на Националната баскетболна лига за мъже (НБЛ).

Монтана надигра Рилски спортист в женската НБЛ

Капитанът Радостина Христова и Даниела Уолън записаха дабъл-дабъл и изведоха Монтана до победа с 85:78 (22:5, 19:24, 15:24, 18:21, 11:4) след продължение срещу Рилски спортист в гостуване от четвъртия кръг на баскетболното първенство за жени.

Звезда и Милър-Макинтайър отстъпиха на Барселона

В Белград

Шумен се подсили с гард

Уилям Елис ще може да играе още срещу Миньор