Дрогба изненадващо остана извън състава на Кот д’Ивоар за мача с Гамбия

Дрогба изненадващо остана извън състава на Кот д’Ивоар за мача с Гамбия

Капитанът на Кот д'Ивоар не попадна в тима на "слоновете" за световната квалификация другата седмица

Капитанът на Кот д'Ивоар - Дидие Дрогба, изненадващо не попадна в състава на "слоновете" за световната квалификация срещу Гамбия в Абиджан другата седмица.

Нападателят, който наскоро премина в турския гранд Галатасарай, е оставен извън групата от селекционера Сабри Ламуши заедно с други петима играчи, участвали на купата на африканските нации в началото на годината.

Това са неговият съотборник в Галатасарай - Емануел Ебуе, халфът на Сарагоса - Ромарик, вратарят на Дижон - Даниел Йебоа, защитникът на Пари Сен Жермен - Сиака Тиене и защитникът на Кубан - Игор Лоло.

Тухел: Ще получим възмездие за "Божията ръка"

Селекционерът Томас Тухел вярва, че Англия ще получи възмездие и ще спечели срещу Мексико на "Естадио Ацтека" в елиминациите на Световното първенство по футбол

Кристиано Роналдо с призив към феновете преди битката с Хърватия

Кристиано Роналдо мобилизира португалските фенове часове преди сблъсъка между Португалия и Хърватия, който е част от 1/16-финалите на Световното първенство

Нани: Роналдо ще вкара още голове за Португалия

Бившият нападател на Португалия Нани вярва, че Кристиано Роналдо ще бъде ценен актив за националния отбор в плейофите за Световното първенство през 2026 г

Карагър: Кейн е новият Чарлтън за Англия

Бившият английски защитник Джейми Карагър сподели мнението си за представянето на нападателя Хари Кейн при победата с 2:1 над ДР Конго на 1/16-финалите на Световното първенство по футбол

Германският национал: Два дни по-късно шокът все още е толкова дълбок

Германският национал Нико Шлотербек, който се контузи в хода на Световното първенство по футбол и пропусна 1/16-финалния двубой срещу Парагвай, след който представителният тим на страната отпадна от шампионата, заяви, че емоциите все още са много силни.

Раздор в Сенегал след загубата от Белгия

Халфът на националния отбор на Сенегал по футбол Пап Гей обяви, че няма да играе повече за тима, докато настоящият треньорски екип остане на поста си, предаде Ройтерс.