Дойчев със загуба на световното по тенис за ветерани

Дойчев със загуба на световното по тенис за ветерани

Добричлията отстъпи с 0:2 сета от македонеца Зоран Шевченко

Юри Дойчев претърпя загуба в индивидуалния турнир на световното първенство по тенис за ветерани в турския курортен гранд Анталия. Във втория кръг (1/32-финали) на основната схема добричлията отстъпи с 0:2 сета от македонеца Зоран Шевченко.

„Държах се в мача с много усилия. В първия сет успявах да намирам пролуки в играта му. Поведох с 40-15 при 3-3 гейма, но съперникът ми повиши качеството си на игра и като един много опитен DAVIS CUP играч, просто елиминира моите силни страни. Принуди ме само да се браня. И въпреки това му бяха нужни повече от час и половина, за да ме преодолее. Отново изпитах върховно удоволствие да играя на това ниво и сега ме очакват мачовете от консолейшън турнира,който е за загубилите в първи и втори кръг. Естествено имаме и мач на двойки, в който влизаме със самочувствие”, заяви за пресцентъра на „Изида” националът при ветераните Юри Дойчев.

Кирьос: Ако бях играл с Надал на финала, щях да спечеля

Австралиецът обаче загуби битката за титлата на Уимбълдън от Новак Джокович през 2022 година

Юлия Стаматова загуби на полуфинал в Анталия

Българката допусна обрат

Григор Димитров започва новия сезон в Бризбейн

Той е двукратен шампион в турнира

Рускиня става австрийка, за да играе тенис

Анастасия Потапова, родена в руския град Саратов, ще се състезава за Австрия през следващия сезон на професионалния тенис тур за жени, съобщава агенция Ройтерс.

Диа Евтимова загуби във втория кръг на сингъл на турнир по тенис в Дейтона Бийч

Българката отстъпи пред поставената под номер 4 в схемата Франческа Пейс

Стаматова се класира за четвъртфиналите на сингъл в Турция

Юлия Стаматова се класира за четвъртфиналите на сингъл на турнира по тенис на клей в Анталия (Турция) с награден фонд 15 хиляди долара.

Диа Евтимова отпадна на двойки, но бие на сингъл в Дейтона Бийч

Диа Евтимова се класира за втория кръг на сингъл на турнира по тенис на клей кортове в Дейтона Бийч (САЩ) с награден фонд 30 хиляди долара.

Диа Евтимова с победа в Дейтона Бийч

Предстои мач и на двойки

Юлия Стаматова с нова победа в Анталия

Българката премина първия кръг на сингъл и на двойки