Турнир по тенис на маса събира пари за лечение

Турнир по тенис на маса събира пари за лечение

Средства за месец и половина специализирана рехабилитация за малкия Емко от Берковица събраха състезателите по тенис на маса, които се включиха в турнира “Да помогнем на Емко за едно по-добро бъдеще”

Средства за месец и половина специализирана рехабилитация за малкия Емко от Берковица събраха състезателите  по тенис на маса, които се включиха в турнира “Да помогнем на Емко за едно по-добро бъдеще”. В Берковица  играха тенисисти от цяла Северозападна  България, като в турнира участваха състезатели от Берковица, Монтана, Бойчиновци, Лом, Враца, Козлодуй и Луковит, които се състезаваха в отборна и индивидуална надпревара.

Победители в отборния турнир станаха Петко Петков и  Калин Тодоров от Козлодуй, които  надделяха на финала над състезателите от Монтана Иван Иванов и Милен Борисов с 3:2 игри.

В индивидуалното състезание победител стана Петко Петков от Козлодуй, победил във финалната  среща Иван Иванов от Монтана с 3:0.

Общо 46 състезатели по тенис  на маса се включиха в двата дни  на турнира “Да помогнем на Емко за едно по-добро бъдеще”, а подобни  състезания с благотворителна цел ще станат традиция, обещават организаторите.

ОБЗОР: Титла, 6 медала и олимпийска квота за България от Световното по художествена гимнастика (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки

Мицин остана осми във финала на 400 метра свободен стил на Европейското по плуване

Мицин финишира за време 3:47.42 минути, което е по-слабо от сутрешното му плуване

Весела Димитрова: Много съм доволна от момичетатa

Старши треньорът на националния ансамбъл по художествена гимнастика Весела Димитрова заяви, че е щастлива и много доволна от спечелените два бронзови медала на финалите на отделните уреди на Световното първенство във Франкфурт.

Стилияна Николова със сребро на лента във Франкфурт (ВИДЕО)

Само броени минути, след като завоюва златния медал на бухалки на Световното първенство по художествена гимнастика, Стилияна Николова се пребори и за сребърното отличие във финала на лента

СТРАХОТНА! Стилияна Николова е световна шампионка на бухалки! (ВИДЕО)

Стилияна Николова стана световна шампионка на бухалки на първенството на планетата по художествена гимнастика в германския град Франкфурт.

Ансамбълът ни с втори бронз на Европейското първенство!

Ансамбълът на България спечели втори бронзов медал на финалите на отделните уреди, след като зае трето място на три обръча и два чифта бухалки на Световното първенство по художествена гимнастика в германския град Франкфурт