Синя легенда: Сегашните играчи играят само за пари, не за отбора

Синя легенда: Сегашните играчи играят само за пари, не за отбора

Вратарят на Левски от близкото минало - Стефан Стайков не се изказа особено ласкаво за сегашните футболисти два дни преди Вечното дерби

 Вратарят на Левски от близкото минало - Стефан Стайков не се изказа особено ласкаво за сегашните футболисти два дни преди Вечното дерби, предаде репортер на Novsport.com. Синята легенда бе гост в Пресклуб България, където заедно с бившия треньор на ЦСКА Стойчо Младенов обсъдиха предстоящото дерби.

"Вярно е, че животът вече не е същият както преди. Футболът е едно колело, което се върти. Парите са важни, тъй като всички имаме семейства. Въпреки това на времето ние играехме за честта на клуба. На сегашните футболисти трябва добре да им се обясни ситуацията. Защото, когато им говорят за фланелката и емблемата на клуба, те мислят за пари.

Не искам да говоря повече за настоящите играчи, тъй като сигурно ще ми се смеят. Ще кажат, че по мое време сме играли на ходом. Те сега играят бързо, но няма кой да ги гледа", заяви Стайков.

„В Левски ако не си спечелил и Купата и Тилтата все едно не си играл. На отбора винаги е имало и ще има цел да е номер едно, имало е години, в които сме печелили само купата или титлата и се е смятала за неуспеша, а сега се налага да се радваме на участие в Европа, кото дори и не продължава чак толкова“, коментира стражът.

ИЗВЪНРЕДНО: Полиция в офисите на Спартак (Вн)

Издирва се председателя ка клуба

Бойко Величков: Знаем какъв е пътят ни и имаме работа за вършене

Спортният директор на ЦСКА Бойко Величков коментира жребия за полуфиналите в турнира за Купата на България, който противопостави "червените" срещу Лудогорец.

От Лудогорец: Първенството и Европа сa приоритет, но няма да дадем Купата на ЦСКА

Димитър Божкилов, който е мениджър "Трансфери" в Лудогорец, коментира жребият за полуфиналите за Sesame Купа на България.

Душан Косич: Целта ни е да дадем всичко от себе си и да накараме феновете ни да се гордеят

Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Душан Косич коментира жребия в полуфиналите за Купата на България пред официалния сайт на клуба.

Ясни са полуфиналните двойки за Купата на България

Отново сблъсък между Лудогорец и ЦСКА

Престиани опроверга Винисиус и разкри за заплахи от играчи на Реал Мадрид

Аржентинският футболист на Бенфика Джанлука Престиани опроверга бразилския нападател на Реал Мадрид Винисиус Жуниор, който го обвини в расистки обиди.