От Ботев призоваха за цивилизовано и безопасно дерби

От Ботев призоваха за цивилизовано и безопасно дерби

"Канарите" разчитат на съдействието и професионализма на органите на реда

Ръководството на Ботев (Пловдив) пусна обръщение към обществеността на официалния сайт на клуба по повод утрешното дерби с Локомотив на стадион "Христо Ботев". В него "канарите" призовават привържениците на двата тима да не правят ексцесии, а да подкрепят любимците си по "цивилизован" и "безопасен" начин. 
 
Ето и обръщението на ръководството на Ботев преди дербито с Локомотив:  
 
Двубоят между отборите на „Ботев” Пловдив и „Локомотив” Пловдив се превърна в едно от най-интригуващите и интересни футболни събития в България. Страхотната атмосфера и емоционалният спортен заряд, с които е изпълнено градското дерби, му изградиха репутацията на вълнуващо футболно съперничество.

Часове преди очакваната с огромен интерес поредна среща между двата отбора, ръководството на ПФК „Ботев” призовава привържениците, които ще присъстват на трибуните на „Христо Ботев”, да станат част от поредния футболен празник в Пловдив, като подкрепят своите любимци по цивилизован и безопасен начин.


Клубът ще осигури всички необходими мерки за нормалното протичане на двубоя - солидна охрана, строг пропусквателен режим и постоянно видеонаблюдение на секторите на стадиона. ПФК „Ботев” разчита на съдействието и професионализма на органите на реда, които да направят необходимото за недопускане на забранени предмети на трибуните и прилагането на закона в най-суровия му вид в случай, че такива бъдат открити.
Добруджа ще отлепя от последното място в Анталия

Добруджа ще проведе част от зимната си подготовка за пролетния дял на сезона в турския курорт Анталия.

Хьогмо: Добре знаем каква е разликата с Левски

Нашият план се промени с ранния гол, призна треньорът на Лудогорец

Юли Петков: След такова себераздаване и точката е успех

Помощникът на Ратко Достанич подчерта приноса на Иван Минчев

Нтумба: Можеше да победим в Разград

Вратарят на Славия със серия спасявания

Лудогорец смачка, но не победи Славия - 1:1 (ВИДЕО)

Шампионите със сериозни претенции за дузпа

Иван Стоянов: Доста добър полусезон

"Червените" се задоволиха с точка срещу Добруджа

Атанасов: Точките можеха да са 3

Треньорът на Добруджа иска скалпа на Ботев (Вр)

Шейтанов критичен към ЦСКА 1948

Не успяхме да покажем най-доброто лице, призна вратарят

Сериозна издънка на ЦСКА 1948 в Бистрица (ВИДЕО)

Добруджа с първа точка навън