Еден Азар е аут от финала за Лига Европа, капитанът Джон Тери е на линия

Еден Азар е аут от финала за Лига Европа, капитанът Джон Тери е на линия

Треньорът на Бенфика подчерта, че злощастната загуба от Порто през уикенда няма да попречи на неговия тим

Челси ще бъде без един от най-добрите си играчи през този сезон във финала на Лига Европа. Рафаел Бенитес обяви, че Еден Азар не е успял да се възстанови от контузия в бедрото и няма да играе в сряда вечер срещу Бенфика в мача за трофея.

Белгиецът и капитанът на отбора Джон Тери се контузиха през уикенда срещу Астън Вила. Защитникът обаче е готов за мача, но Азар отпадна окончателтно от групата.

"За Еден е твърде късно вече. Няма как да се възстанови и да играе. Ще видим какви опции имаме в запас", каза Бенитес.

"Португалската лига няма нищо общо с финал в турнирите на Европа", заяви наставникът на Бенфика Жорже Жезус, който не успя да скрие горчивината от нелепата загуба от Порто през уикенда.

В предпоследния мач от първенството Бенфика падна с 1:2 при гостуването си на "Ещадио до Драгао" с гол в последната минута на Келвин. Така Порто излезе начело и вероятно ще запази позицията си и след последния кръг.

НА ЖИВО: Франция - Парагвай 0:0

Следете 1/8-финалния мач от Мондиал 2026 на живо с нас тук

Франк Кеси иска трансфер в Ювентус

Капитанът на Кот д'Ивоар Франк Кесие продължава да се самопредлага на Ювентус, надявайки се на втори етап в Серия "А" след този с фланелката на Милан, съобщава Фабрицио Романо

Защитник на Португалия с висока оценка за Испания

“Това е най-трудният съперник, когото може да срещнем в турнира”

Тотнъм продължава с амбициозните трансферни цели

Тотнъм продължава със селекцията и има още амбициозни планове, въпреки че вече дадоха над 150 милиона евро

Аке напусна Сити и подписа с Фенербахче

Защитникът Нейтън Аке се присъедини към турския футболен клуб Фенербахче след шест успешни години в Манчестър Сити, съобщават англичаните

Агентите на Чалоба договарят трансфер в Серия А

Агентите на английския национал Трево Чалоба са пристигнали в Италия за преговори с проявяващите интерес към футболист - Интер и Комо, като „нерадзурите“ имат предимство в конкуренцията за привличането на 26-годишния защитник от Челси