Кишишев: На Стилиян му е в природата да помага на хората

Кишишев: На Стилиян му е в природата да помага на хората

Тинката е сред тези, които ще участват в благотворителния мач "Подкрепете Стан"

Днес в 15:00 часа ще се проведе благотворителния мач под мотото „Подкрепете Стан” на Националния стадион „Васил Левски”.

Средствата, които ще се съберат от този двубой ще бъдат използвани за борбата с левкемията, болестта, от която съвсем наскоро се излекува Стилиян Петров. В срещата ще играят много негови приятели – от националния отбор, от Астън Вила и Селтик.

Един такъв е Радостин Кишишев, който малко преди да тръгне от Бургас за София даде кратко интервю за предаването „Тази неделя” по bTV.

„Със Стилиян се познаваме от доста време – 1998-1999 г., когато за първи път го извикаха в националния отбор. В началото, когато той играеше в Селтик, аз бях в Лондон и не се виждахме много, тъй като разстоянието бе далеч."

"След това обаче той премина в Астън Вила, аз бях в Лестър, които са близо и тогава имахме повече контакти. Помагахме си и смея да твърдя, че той ми е помагал доста повече, отколкото аз на него. На него обаче това му е в кръвта, да помага на хората и да дава всичко от себе си и затова тази благотворителна кампания е изключително и само заради това, което той е направил.

Една такава случка? Даде ми голяма подкрепа, когато съпругата ми бе болна. Показа една топлота, която ми вдъхна увереност, но това не пита, той обаче показа сила и успя да се справи.

От Левски дадоха начало на членската кампания 2025 - "Георги Аспарухов"

ОТ ПФК Левски обявиха, че членската кампания 2025 - "Георги Аспарухов" вече е в ход, като привържениците на отбора могат вече да си поръчат синя, сребърна, златна, платинена и диамантена членска карта, с които да помогнат на клуба и в същото време да използват редица подаръци и привилегии.

БФС взе участие в първото заседание на Комисията по статута на играчите

В централата на УЕФА в Нион бе проведено първото заседание на Комисията по статута на играчите, трансферите и регулирането на отношенията с футболните агенти.

ЦСКА изпраща оферта за Кристиян Балов

Левски и Лудогорец също са в играта

От Ботев Пловдив поискаха отмяна на наказанието на Херо

От Ботев Пловдив входираха официално писмо до Българския футболен съюз (БФС) във връзка с наложеното наказание на старши треньора на отбора Димитър Димитров, съобщиха от клуба.

Огромен напредък по вътрешните помещения на стадион "Българска армия"

Строителството на стадион "Българска армия" продължава с ускорени темпове и промяната вече се вижда не само във външния облик, но и дълбоко във вътрешността на съоръжението.

Ясни са две от контролите на ЦСКА

Станаха ясни две от контролите на ЦСКА по време на зимната подготовка.

ЦСКА 1948 привлича португалски халф

ЦСКА 1948 проявява интерес към защитника на Погон Шчечин Мариан Хужа.

Гочето: За ЦСКА в събота е важен само резултатът

С правилна работа през зимата тимът може да е конкурент на лидерите, смята легендарният треньор

Янев наясно с 11-те за Локо Сф

Треньорът запазва и ромба в средата на терена