Празник на тениса по случай 1 юни

Празник на тениса по случай 1 юни

По случай Деня на детето 1 юни Българският национален тенис център организира за най-малките празник на тениса.

 По случай  Деня на детето 1 юни Българският национален тенис център организира за най-малките празник на тениса.

В събота ще има безплатно занимание на кортовете на комплекса в Борисовата градина, водено от треньорите на Детската тенис школа към центъра – Мартин Томов, Никол Горанова, Иво Братанов и Николай Юруков. Освен тенис, ще има още много спортни игри и забава. Празникът започва в 12:00 часа на 1 юни като предварително записване за участие не е необходимо.

В същия ден, от 10:00 часа на БНТЦ, са полуфиналите на международния турнир по тенис за мъже Cаrlbserg Cup, на които деца и родители могат да бъдат зрители.

В 13:00 часа, отново на кортовете на центъра, пък започва поредното издание на състезанието от веригата „Тенис 10 Изида тур”, организирано от БФТ и „Изида”, на „оранжев” корт за млади състезатели, родени след 1 януари 2005 година.

ФАНТАСТИЧЕН! Гришо на осминафинал на "Уимбълдън"! (ВИДЕО)

Българинът надви в пет сета Беретини

НА ЖИВО: Григор Димитров - Матео Беретини 6:3, 6:4, 3:6, 5:7, 5:2

Следете сблъсъка от третия кръг на Уимбълдън на живо с нас тук

Филипинска сензация изхвърли шампионката Швьонтек от Уимблъдън! (ВИДЕО)

21-годишната представителка на Филипините Александра Еала отстрани миналогодишната шампионка и трета поставена Ига Швьонтек (Полша) в третия кръг на турнира по тенис от Големия шлем "Уимбълдън" при жените

Антъни Генов загуби финала на двойки в Троа

24-годишният българин и партньорът му Кай Венелт отстъпиха на Матс Херманс (Нидерландия) и Игор Маркондес (Бразилия)

Янаки Милев бие наред в Скопие

Националът на България за Купа „Дейвис" Янаки Милев се класира за полуфиналите на сингъл на турнир по тенис на клей в Скопие (Република Северна Македония) с награден фонд 30 хиляди долара.

Джокович изравни славен рекорд на Федерер на Уимбълдън (ВИДЕО)

Яник Синер без затруднения също е в третия кръг