Виктория Желева на полуфинал в държавното за девойки

Виктория Желева на полуфинал в държавното за девойки

На четвъртфиналите тя би Калина Божилова с 2-0 сета

Състезателката на Изида Калина Божилова отстъпи на четвъртфиналите в държавното първенство по тенис при девойките до 18 г. с 0-2 сета пред поставената под №2 в основната схема Виктория Желева от Хасково.

В отделните части добричлийка загуби с 6-3 6-1. С достигането си до тази фаза на националния шампионат, тя се превърна в първата тенисистка от Добрич, намерила място сред първите осем в състезание от подобен ранг.

На кортовете в столицата Божилова елиминира Дебора Неделчева и Яна Горанова, припомнят от пресцентъра на Изида. За титлата ще спорят Габриела Михайлова от Спорт палас (Сливен) и Виктория Бърдарова от пловдивския Албена. 
НА ЖИВО: Григор Димитров - Матео Беретини 6:3, 3:3

Следете сблъсъка от третия кръг на Уимбълдън на живо с нас тук

Филипинска сензация изхвърли шампионката Швьонтек от Уимблъдън! (ВИДЕО)

21-годишната представителка на Филипините Александра Еала отстрани миналогодишната шампионка и трета поставена Ига Швьонтек (Полша) в третия кръг на турнира по тенис от Големия шлем "Уимбълдън" при жените

Антъни Генов загуби финала на двойки в Троа

24-годишният българин и партньорът му Кай Венелт отстъпиха на Матс Херманс (Нидерландия) и Игор Маркондес (Бразилия)

Янаки Милев бие наред в Скопие

Националът на България за Купа „Дейвис" Янаки Милев се класира за полуфиналите на сингъл на турнир по тенис на клей в Скопие (Република Северна Македония) с награден фонд 30 хиляди долара.

Джокович изравни славен рекорд на Федерер на Уимбълдън (ВИДЕО)

Яник Синер без затруднения също е в третия кръг

Пегула, Осака и Бенчич в четвъртия кръг на "Уимбълдън"(ВИДЕО)

Поставената под номер 4 в схемата Джесика Пегула се класира за четвъртия кръг в женската схема на турнира от Големия шлем "Уимбълдън".