Ювентус изненада неприятно своите най-верни фенове

Ювентус изненада неприятно своите най-верни фенове

Цените на абонаментните карти пак бяха увеличени, за някои сектори с рекордните 60%

Ювентус обяви ново пови­шение в цените на абона­ментните карти за следва­щия сезон. В някои от секто­рите увеличението е с рекор­дните 60% 8 сравнение с 2011-а. Минималната цена, срещу която фен на бианконерите може да се сдобие със сезонен абонамент, е 365 евро. На най-удобните места обаче цените достигат до 1140 ев­ро.

Разбира се, предвидени са отстъпки за семейства и фе-нове, които подновяват або­намента си от миналата го­дина (около 12% от цената). Въпреки че през миналия сезон феновете протестира­ха заради високите цени на билетите и картите, ръко­водството на Ювентус ре­ши да ги вдигне още повече.

Но качеството се заплаща скъпо, след като бианконерите спечелиха титлата в Се­рия А в два поредни сезона. 

Сампдория връща Лоренцо Инсине в Италия?

Втородивизионният Сампдория обмисля потенциален трансфер на бившия италиански национал Лоренцо Инсиние като свободен агент след изявите му в последните седмици с екипа на Пескара, информира вестник Gazzetta dello Sport

Ювентус ще намали цената на Бремер

Ювентус е склонен да се раздели с централния защитник Глейсон Бремер срещу по-ниска сума от записаната в договора му освобождаваща клауза, съобщава Tuttosport

Футболист на Мъри пред трансфер във Висшата лига

Ковънтри води преговори за халф на Гьозтепе

Модрич не мисли за отказване, остава в Милан

Халфът ще играе още един сезон за "росонерите"

Кьолн привлече за постоянно бранител на Ман Сити

Джамай Симпсън-Пюзи парафира с "козлите"

Клоп за Германия: Това е повече от привлекателна задача

"Сега съм повече от презареден", каза селекционерът на Германия