Кафу посети последната тренировка на бразилския тим

Кафу посети последната тренировка на бразилския тим

Кафу е единствения футболист в света, който е играл на финалния мач на световно първенство в три поредни първенства (1994, 1998 и 2002)

Една от легендите на бразилския футбол Кафу посети последната тренировка на националния отбор преди първия мач с Япония от турнира за Купата на конфедерациите. 


Бившият капитанът на Бразилия, който спечели Мондиал'2002, произнесе кратко слово пред играчите на Луис Фелипе Сколари. Футболистите заявиха, че това им е помогнало за мотивацията преди мача с Япония. Полузащитникът Лукас каза, че речта на Кафу е била "много вълнуваща" и "всеки е бил вдъхновен" от думите му.

43-годишният Кафу дебютира в националния отбор на Бразилия на 12 септември 1990 година и се отказа през 2006-та. Той е участвал на финалите на четири поредни световни първенства (от 1994 до 2006). Кафу е единствения футболист в света, който е играл на финалния мач на световно първенство в три поредни първенства (1994, 1998 и 2002).

Марсело беше много щастлив, че Неймар отива на Мондиала

Легендата на Реал Мадрид и Бразилия - Марсело, остана доволен от избора на Карло Анчелоти за Мондиал 2026 и най-вече включването на Неймар

Индзаги напуска Ал-Хилал след само един сезон?

Старши треньорът на Ал-Хилал Симоне Индзаги ще напусне отбора след последния мач от първенството на Саудитска Арабия през сезон 2025/2026, съобщава Tuttomercatoweb

Бразилия е в еуфория: Неймар ще играе на Мондиал 2026

Бившият нападател на Лудогорец Игор Тиаго също е в състава на “Селесао”

Неймар се оплака, че е трябвало да търпи „безсмислени“ критики

Докато се е възстановявал от сериозни контузии

Съсипаха от критики Кристиано след резил срещу бивш левскар

Ал Насър загуби финала на Азиатската Шампионска лига срещу Гамба Осака

Меси с гол и асистенция в САЩ (ВИДЕО)

Интер Маями бие с 2:0