ЦСКА към БФС: Щом знаете, кажете откъде идва поръчението

ЦСКА към БФС: Щом знаете, кажете откъде идва поръчението

"Титан" се разграничи от "тази силова атака" срещу централата и осъди вандалския акт

Ръководството на ЦСКА и собствениците на клуба също осъдиха вандалския акт срещу сградата на БФС в събота по обяд, причинен от група „червени фенове”, като категорично се разграничиха от „тази силова атака”. В същото време обаче от Борисовата градина настояха футболната централа, щом знае, да обяви откъде идва поръчката за погрома. По-рано от „Иван Асен II” 26 разпространиха становище по случая, в което пишат, че „скритият подтекст на тази операция очевидно е да притесни Българския футболен съюз и да го накара да си затвори очите за опитите да бъдат заобиколени правилата”.
 

Ето и позицията на ЦСКА, която Novsport.com публикува без редакторска намеса:

"Уважаеми Дами и господа,
 
днес станахме свидетели на един безпрецедентен вандалски акт, който насложи допълнително напрежение, около и без това тежката ситуация в любимия ни Клуб. Наясно сме, че всеки български гражданин е свободен да мисли, говори и действа, както намери за добре. Но само в рамките на закона! Във всеки един протест, при това проведен в демократична държава като нашата, няма нищо лошо, но той трябва да е мирен и конструктивен. Сигурни сме, че милионите армейци в България не адмирират подобни действия. Защото, дори само с представянето си на футболния терен, ЦСКА София е доказал, че е способен да гради, а не да руши! Категорично заявяваме, че ръководството на Клуба ни, не е замесено дори и косвено, в тази силова атака срещу сградата на БФС.
 
В същото време обаче, вероятно заради разтърсилите всички ни емоции от баталните сцени, от " Иван Асен ІІ" № 26обявиха, че те са "поръчкови" и имат "подтекст" !
 
Ако е така, то и ние настояваме да разберем откъде е дошло поръчението.
 
Вярваме в институциите!
 
Вярваме в милионите ни истински привърженици!
 
Вярваме в ЦСКА!
 
 

От ръководството и собствениците "

От Ботев Пловдив поискаха отмяна на наказанието на Херо

От Ботев Пловдив входираха официално писмо до Българския футболен съюз (БФС) във връзка с наложеното наказание на старши треньора на отбора Димитър Димитров, съобщиха от клуба.

Огромен напредък по вътрешните помещения на стадион "Българска армия"

Строителството на стадион "Българска армия" продължава с ускорени темпове и промяната вече се вижда не само във външния облик, но и дълбоко във вътрешността на съоръжението.

Ясни са две от контролите на ЦСКА

Станаха ясни две от контролите на ЦСКА по време на зимната подготовка.

ЦСКА 1948 привлича португалски халф

ЦСКА 1948 проявява интерес към защитника на Погон Шчечин Мариан Хужа.

Гочето: За ЦСКА в събота е важен само резултатът

С правилна работа през зимата тимът може да е конкурент на лидерите, смята легендарният треньор

Янев наясно с 11-те за Локо Сф

Треньорът запазва и ромба в средата на терена

Веласкес си хареса халф на Славия

Спортно-техническият щаб на Левски се е огледал в халфа на Славия Исак Соле, информира "Тема Спорт".

Левски чисти състава преди Купата

Левски може да даде последен шанс за изява на двама футболисти в предстоящия мач срещу Витоша от турнира за Купата на България.

Симов: Трябаваше да бъдем по-настоятелни

Треньорът на Ботев (Враца) не бе особено доволен след равенството