Официално: Кайехон премина в Наполи

Официално: Кайехон премина в Наполи

Задължителните медицински изследвания са утре в Неапол

Крилото на Реал Мадрид Хосе Кайехон вече е футболист на Наполи, потвърдиха от италианския клуб. Според испанските медии кралският клуб ще получи около десет милиона евро за 26-годишния флангови нападател. Заплатата на андалусеца ще е около 2,5 милиона евро.
 
Кайехон игра два сезона на "Сантиаго Бернабеу", като макар със статут на резерва, взимаше дейна роля при влизането си в игра за "белите". Задължителните медицински изследвания са утре в Неапол. Това е първото ново попълнение в състава на новия треньор Рафаел Бенитес.
 
НА ЖИВО: Манчестър Сити - Ливърпул (СЪСТАВИ)

Гледайте и следете мача тук…

Луис Енрике: Отношението ми към Гонсало Рамош е несправедливо

"Знаехме колко важни са тези три точки"

Алисон опроверга Слот: Нямам нова контузия

„Възстановявам се и ще съм готов в края на месеца“, написа вратарят на Ливърпул

Барселона вади първа оферта за грешника на Италия

Спортното ръководство на Барселона вече работи активно по изграждането на състава за следващия сезон

В Италия скочиха на Федерико Киеза

Крилото на Ливърпул Федерико Киеза се озова в центъра на сериозни критики в родината си, след като се оттегли от националния отбор на Италия за решаващите баражи за Световното първенство, но същевременно се оказа напълно готов за игра за „червените“

 Льов пред сензационно завръщане във футбола

Изненадваща новина разтърси футболния свят, след като стана ясно, че бившият селекционер на Германия Йоахим Льов е на път да направи неочаквано завръщане