Французин и португалци в Черноморец

Французин и португалци в Черноморец

Трима чужденци ще подсилят Черноморец. 21-годишният французин Жереми Манзоро идва от Реймс и играе като офанзивен халф. Франсиско Мигел Франко Антунес, по прякор Чико, е ритал за Портимонензе

Трима чужденци ще подсилят Черноморец. 21-годишният французин Жереми Манзоро идва от Реймс и играе като офанзивен халф. Франсиско Мигел Франко Антунес, по прякор Чико, е ритал за Портимонензе. 25-годишният португалец е защитник. Сънародникът му Карлос Фонсека (на снимката) е носил екипа на Файрензе. Халфът се разписа срещу Калиакра предишната вечер за победата на Черноморец с 3:0. 
 
В мача лошо пострадаха двама. Лъчезар Балтанов е с пукната глава и се наложи да му поставят скоби. Капитанът на бургазлии Ванчо Траянов е с навехнат глезен.
 
Ас на Черно море пропуска мача със Славия

Берк Бейхан няма да играе заради заради травма

Нападател на Лудогорец сравни "орлите" с Реал Мадрид

Футболистът на Лудогорец Алберто Салидо разкри как се е стигнало до преминаването му в Разград през зимата.

Хулио Веласкес готви трансферен списък

Треньорът на Левски Хулио Веласкес готви трансферен списък, който скоро ще даде на ръководството и скаутите, пише "Тема Спорт".

Мбапе: Бях ходещ мъртвец, исках да напусна

Голямата звезда на Реал Мадрид и френския национален тим – Килиан Мбапе, гостува в подкаста „The Bridge“ заедно с Орелиен Чуамени и Ашраф Хакими.

Треньорът на Спартак Вн има три дилеми за състава

Наставникът на Спартак Варна има три въпросителни около състава, с който да започне съботното гостуване на Ботев в Пловдив.

Всички "армейци" са на линия

ЦСКА най-накрая се събра в пълен състав след края на международната пауза.