Левски преговаряли с Ектор Купер преди да вземат Йоканович, ето колко искал спецът

Левски преговаряли с Ектор Купер преди да вземат Йоканович, ето колко искал спецът

Аржентинецът Купер е поискал 700 000 евро годишна заплата, пише в днешния брой на "Труд". Португалецът Коща не е търсел много пари - около 300 000 евро на сезон

Ектор Купер и Жорже Коща са другите две имена, с които Левски преговарял след разминаването със Станимир Стоилов. В крайна сметка "сините" заложиха на сърбина Славиша Йоканович. Както е известно собственикът на Левски Тодор Батков призна вчера, че "сините" са имали бомбастичен вариант за нов треньор. "Става въпрос за световноизвестно име. Разговарях с него по телефона в неделя вечерта, но след това преценихме с Наско Сираков, че е прекалено. Все пак си има стандарти", сподели Батков.

Аржентинецът Купер е поискал 700 000 евро годишна заплата, пише в днешния брой на "Труд". Португалецът Коща не е търсел много пари - около 300 000 евро на сезон. Йоканович е бил предпочетен заради великолепни препоръки дори от хора, с които е в лоши отношения.

57-годишният безработен Купер е водил отбори като Валенсия, Парма и Интер, а за последно беше в турския Ордуспор. 41-годишният Коща е в АЕЛ (Лимасол) от Кипър, а по-рано работи в португалските Брага, Акедемика и Олянензе, както и румънския Клуж.

Шиняшики: Понякога вкарваш и такива голове

Бразилецът отбеляза страхотен гол във вратата на Черно море

Илиан Илиев: В Черно море винаги сме максималисти

„Влязохме по-добре в мача, на този терен, можем да кажем, че днес той ни попречи, а срещу ЦСКА ни помогна.“

УЕФА промотира Гидженов в ранглистата на съдиите

България ще има двама съдии в Категория 1 на ранглистата на ФИФА за 2026-а година, след като днес стана ясно, че Радослав Гидженов се изкачва  от втората категория.

Тунчев: Завършихме годината както трябва и както подобава на Арда

„Успяхме да завършим годината добре, с победи срещу водещите отбори.“

Арда на четвъртфинал за Купата след класика на "Тича"(ВИДЕО)

Черно море отпадна от турнира

Ас на Левски претърпя операция

Алдаир претърпя успешна медицинска интервенция

УЕФА отново насочи прожекторите към Кирил Десподов

След лудия трилър и зрелищното 3:3 между Лудогорец и ПАОК в Разград

НА ЖИВО: Черно море – Арда 0:3

Гледайте и следете тук осминафинала за Купата на България…

Драгомир Драганов ще отговаря за ВАР-системата на два мача в Кипър

Варненецът най-напред ще бъде главен ВАР-арбитър в градското дерби на Лимасол