Георги Марков: Не вкарахме 10 положения за гол

Георги Марков: Не вкарахме 10 положения за гол

Изпълнителният директор на Локомотив София Георги Марков съжали, че тимът му не е победил Пирин ГД, след като е имал куп възможности да го направи.

Изпълнителният директор на Локомотив София Георги Марков съжали, че тимът му не е победил Пирин ГД, след като е имал куп възможности да го направи.
 

"Създадохме 10 голови положения, а допуснахме две елементарни попадения от наши грешки. Доволен съм, но не може да пропускаме толкова ситуации. Като цяло стояхме добре на терена и трябваше да бием, заслужавахме го. Отмениха ни и гол. След 0:2 съумяхме с воля и характер да се върнем в мача, но изпуснахме куп възможности за пълен обрат. Явно така е било писано. Маркиньос каза, че не е удрял играча на Пирин. Може да е имало и симулация", коментира пред "Тема Спорт" шефът на столичните железничари. 

Станислав Иванов: Ференцварош е преодолимо препятствие

"Ние също сме добър отбор и се надявам да ги отстраним", каза крилото

Веласкес определи групата за най-старото столично дерби

Срещата е днес

Пламен Марков: Чужденците в ЦСКА са посредствени

"Рано е да се дава оценка на Керкез", каза той

Сектор Г с мощна атака срещу шефове на ЦСКА

Вижте позицията им

Шопов дебютира със загуба в Хърватия

Осиек отстъпи на Динамо Загреб

Локомотив София: Аралица не се продава

„Няма как Аралица да бъде продаден", каза Иво Котев

Гьозтепе на Мъри смаза новия отбор на Джонатан Линдсет в последната си контрола

"Жълто-червените" вкараха шест гол на своя съперник

Апоел Беер Шева охлади мераците на ЦСКА за бразилец

Лукас Вентура не се продава

Георги Миланов поведе атаката на Динамо при зрелищна победа в дербито с ФКСБ

Българският национал се отличи с асистенция