Божинов се заяде с националите: Мицански е селяк, а Бодуров – слабак (СНИМКИ)

Божинов се заяде с националите: Мицански е селяк, а Бодуров – слабак (СНИМКИ)

Божинов пожали единствено капитана Ивелин Попов

Нападателят Валери Божинов, който бе оставен извън националния тим за контролата с Македония (0:2), обсипа с подигравки своите бивши съотборници за представянето в Скопие. Божинов пожали единствено капитана Ивелин Попов.

Бившият футболист на Ювентус и Манчестър Сити бе най-критичен към „Селяка" Мицански, който според него е раздвижил играта, но на противника. Според Валери футболистите, взели участие при загубата от съседите, са били на разходка.

„Вие всички бяхте на разходка. Селяка Мицански ми вика, че раздвижил играта. Викам „да", ама на македончетата", пише във „Фейсбук" считаният преди години за един от най-талантливите български играчи.

Валери Божинов влезе в конфликт и с Николай Бодуров. Първо защитникът на Литекс го заяде с това, че тотално се е сдухал, тъй като си е публикувал гола снимка.

Нападателят не му остана длъжен и иронизира играта на Бодуров в мача с Левски, която оп- редели като срам. Според Божинов бранителят на ловчанлии е фаулирал два пъти Цветан Генков в наказателното поле.

„Кой пази бе? Генков охохохо. Какво те направи, майко, майко Цецко. Срам, 2 дузпи", пише още Божинов. Той се чуди как Бодуров ще опази Марио Балотели, след като не може да се справи с Цветан Генков. Важна подробност е, че звездата на Милан е наказан за двубоя с нашите.

В същото време стана ясно, че Спортинг (Л) е започнал дисциплинарна процедура срещу Валери, която може да доведе до уволнението на българския нападател.

Станислав Иванов: Ференцварош е преодолимо препятствие

"Ние също сме добър отбор и се надявам да ги отстраним", каза крилото

Веласкес определи групата за най-старото столично дерби

Срещата е днес

Пламен Марков: Чужденците в ЦСКА са посредствени

"Рано е да се дава оценка на Керкез", каза той

Сектор Г с мощна атака срещу шефове на ЦСКА

Вижте позицията им

Шопов дебютира със загуба в Хърватия

Осиек отстъпи на Динамо Загреб

Локомотив София: Аралица не се продава

„Няма как Аралица да бъде продаден", каза Иво Котев

Гьозтепе на Мъри смаза новия отбор на Джонатан Линдсет в последната си контрола

"Жълто-червените" вкараха шест гол на своя съперник

Апоел Беер Шева охлади мераците на ЦСКА за бразилец

Лукас Вентура не се продава

Георги Миланов поведе атаката на Динамо при зрелищна победа в дербито с ФКСБ

Българският национал се отличи с асистенция