БФВ ще подпомага клубовете с топки и мрежи преди началото на сезона

БФВ ще подпомага клубовете с топки и мрежи преди началото на сезона

Следващата седмица ще бъде представено официално новото ръководство на Националната волейболна лига

Федерацията по волейбол продължава традиционната кампания за подпомагане на клубовете в началото на всяка спортна състезателна година, съобщиха от пресслужбата на БФВ.

Преди началото на първенствата в различните възрастови групи, всички участници ще получат спортни помагала от БФВ, които да улеснят работата им. За клубовете са предвидени топки, мрежи, антени и други спортни пособия, които да подпомагат спортно-техническата дейност.

Ръководството на федерацията ще подпомогне и отборите, които представят България в Европейските турнири. Нашите участници „Марек Юнион Ивкони” и КВК „Габрово” ще получат пособия за добрата организация на домакинските мачове. Отделно на двата клуба ще бъде оказана и логистична подкрепа за провеждането на домакинските срещи от Шампионска лига и турнира на купата на Европейската конфедерация.

Следващата седмица ще бъде представено официално новото ръководство на Националната волейболна лига.

Тур загуби драматично в дебюта на Аспарух Аспарухов

Българинът се отчете с 14 точки

Мартин Атанасов с победа в Индонезия (ВИДЕО)

Световният вицешампион с националния отбор на България Мартин Атанасов постигна втора поредна победа с новия си клуб Джакарта Бхаянгкара Пресиси във Финалната четворка на индонезийската Proliga.

Марица (Пловдив) отнесе ЦСКА на полуфинал

Вторият мач е на 7 април в София

Бленджини се щракна с Яник Синер

Селекционерът на мъжкия национален отбор на България по волейбол Джанлоренцо Бленджини се срещна със своя сънародник Яник Синер в Монте Карло

Блестящи Мони Николов и Локомотив надвиха шампиона Зенит Казан (ВИДЕО)

Воденият от Пламен Константинов отбор поведе с 1:0 победи в полуфиналната серия

Локомотив Авиа победи Нефтохимик 2010 в първия мач от полуфиналите (ВИДЕО)

Вторият мач от полуфиналната серия е на 6 април в Бургас